• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
sbtvgeo

sbtvgeo 

SBTV
Admin
Konular
1
Yerli üretim likit söz konusu olduğunda favoriniz hangi marka oluyor? Örnek markaları belirttik, önerilerilerinizle şıklar çoğalacaktır.

İyi Forumlar

Y

yselcuk24 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Ben oyumu Efkar'a verdim ama Oops'u da eşit oranda kullanıyorum.

Samet

Samet 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
Birden fazla seçebilsek daha iyi olurdu sanki. :) Bu arada The Collection'ın tedarikçi bölümü niye gözükmüyor? Sadece o da değil başka gözükmeyenler de var. Uzun süredir bakmadığım için dikkat etmemiştim.

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Birden fazla seçebilsek daha iyi olurdu sanki. :) Bu arada The Collection'ın tedarikçi bölümü niye gözükmüyor? Sadece o da değil başka gözükmeyenler de var. Uzun süredir bakmadığım için dikkat etmemiştim.
Mart gibi tedarik sistemi tamamen bitecek. Sadece banner'lar olacak.

Türk

Türk 

SBTV
Council
Konular
32
Açmak gerekirse içtiğim en iyi lemon tart oopslikit oopslikit , en iyi tütünler Nasreddin Hoca Nasreddin Hoca ve roadless roadless , sıradanlığın dışına çıkmak için Moby Labs. Moby Labs.

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17
Manhattan likit kullanıyorum genelde ama buralarda bilen var mıdır bilemiyorum.

Oringmaster

Oringmaster 

SBTV
Citizen
Community
Commercial
Konular
0
Oops Tutun ve pastanede üstüne tanimam, her likitini alip denemistim, içilmeyecek 1 tane bile likiti yok, damak tadima uyanlarla 1 senedir devam ediyorum. Premium kalitesinde ne aromadan nede nikotinden kaçmadan işin hakkını veriyor adamlar

Son düzenleme:
Seramony

Seramony 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
0
Tütün severim ve 2018yılından beri efkarın yeri ayrıdır. Kah ara verdi kah siparişler yetişmedi derken sıkıntılı dönemleride oldu ama Nasreddin Hoca Nasreddin Hoca nın yeri ayrıdır. (y)

Kıvanç

Kıvanç 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
0
Salt olarak 888 ama fiyatı çok artmıştı, uzun süredir kendim demliyorum.

B

Burakk__

SBTV
Citizen
Konular
0
Manhattan likit nasıldır ? Tamamen bilmeden soruyorum. ?

R

RizeLee

SBTV
Community
Konular
0
Bana sigarayı bıraktıran likit Efkar dı , özellikle Silahlı Kuvvetler likiti favorimdir. Bu likit sayesinde 2 sene ateşli içmemiştim. Tiryaki ve Rahvanıda seviyorum. Malesef sonradan ateşliye geri döndüğüm için esigarayı bırakmıştım , şimdi 2 hatadır tekrar esigaraya dönüş yaptım ateşli ağzıma sürmedim :) eskiden kalma Silahlı Kuvvetler ve Rahvan likitlerim vardı onları kullanıyorum. Ben sert tütün tadı veren likit seviyorum , şimdi baktım Çevik Kuvvet diye bir likit çıkmış , ben aldığım zaman yoktu galiba bu likit , yüksek sertlikte olduğu belirtiliyor tam benlik :) yakın zamanda sipariş geçeceğim inşallah hocamızdan :)

OzdmrSelman

OzdmrSelman 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Şu zamana kadar, Efkar, Oops, The collection, Mest likitlerini denedim. Bu konuyla farkettiğim moby labs ve lotus denemeye niyetlendim, bir ara denerim. Denediklerime gelecek olursak... Mest, bir kere siparişim oldu, çok uzun zaman geçti tam hatırlayamıyorum ama muhtemelen beğenmişimdir yoksa unutmazdım adından bile bahsetmezdim. The collection, 2 farklı tütünlü, 2 farklı meyveli, bir de hem tütün hem meyve içerikli siparişim oldu, çok beğenmiştim ama nedendir bilmiyorum bir daha siparişim olmadı. Efkar, bir arkadaş aracılığıyla 3 çeşit likitini elde ettim birini içtim diğer ikisi 1 senedir yatıyor. 😊 oops likit eski adıyla 1511 zamanında düzenli bir kaç siparişim olmuştu onda da son siparişimden iki tanesi yatıyor 1 senedir. 1 senenin belki de 1,5 senenin esprisi, face gruplarına saldırılardan sonra yavaş yavaş soğumaya başladım zamanla koptum buhardan. Son 2-3 haftadır hem mtl hem pod ile yeniden tutunmaya çalışıyorum.
Özetle kullandığım 4 markanında tükettiğim her likitini gayet beğendim. Efkarın tiryakisi, oopsun tamo ve blizzard favorilerim...
Çok uzun oldu sanırım kusura bakmayın. 😊 Cümleten keyifli buharlar...

Karagezgin

Karagezgin 

SBTV
Council
Konular
51
Uzunca bir süre Premium likit kullandım. Manhattan denedim mesela ben AmberMısk 'i severim MTL için Kavunlu bir likit herkes severmi bilmem.
Opps, efkar, Gastly The Collection Lotus ...bu listede olmayan birçok yetli likit üreticisinden de likit aldım. Trabzonda Semih'in tribecasını unutmam mesela . uzunca bir süre tükettim.

Şimdi ne yapıyorm; Oleon Bio Carlo Erba Ve Chem Üçlüsüne Arıon DIY kitler ve Noname DIy kitler ile takılıyorum hlaimden memnunum. Tabi bObAs'ım her zaman vardı:))

Üst Alt