• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Dernekler Masası Yeni Dünyaya Girerken 90'Lar Derneği

• Konuyu başlatan pablo
  • Başlangıç tarihi
pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
Nerden çıkardın bu arşivi abicim. Tasolardan tut walkmanlerden tut t28lerden tut VHS beta kasetlerden tut.. Ne günlerdi nelere kadir oldu. Gazoz kapaklarını unutmuşsun abicim. Misket leride göremedim sanki.😁😁😁
yazacaktım @Koba 'ya ,koskoca editörüm yap bi kıyak 20 tane daha resim ekleyeyim diye ,server kitlenir fln benden bilirler sonra vazgeçtim:)aklıma gelen bisürü daha şey var atarım ara ara....

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
FB_IMG_1594675027341.jpg
80 ve 90lardan bahsedince bizim buralarda aklımıza ilk gelenlerden biri sahil kenarındaki çardaklar.
Ne güzel günler geçirmiştik çardaklarda.
2000lere gelirken yıkıp oteller yaptılar.

pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
okulla ev arası 4-5 km idi,bigün babama dedim servisle gitmeyeyim yürüyerek gideyim ama baba bile olsa menfaat dünyası ne yapıcan işte:)walkman alırsın bi tane,o zamanlar aiwa vardı japon hala varmı sanmıyorum,sonra Sony almıştım yastığımın altında uyurdum,takıp kulaklığı yürürdüm hergün,hey gidi günler:)

pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
o elektrikli süpürgenin aynısı bizde de vardı,nasıl tekel oldularsa herkeste vardı galiba:)
Anten muhabbeti komikti,genelde babam bazen ben çıkardım çatıya,karıncalııııı karıncalııııı diye bağırırdık ,şimdi uydu anteni devri bile kapanıyor ufaktan:)

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
o elektrikli süpürgenin aynısı bizde de vardı,nasıl tekel oldularsa herkeste vardı galiba:)
Anten muhabbeti komikti,genelde babam bazen ben çıkardım çatıya,karıncalııııı karıncalııııı diye bağırırdık ,şimdi uydu anteni devri bile kapanıyor ufaktan:)
o süpürgeyi bekar evimde kullanmaya devam ediyorum :)

Üst Alt