• Nikotin a┼č─▒r─▒ derecede ba─č─▒ml─▒l─▒k yapan bir kimyasald─▒r. E-Sigara ├╝r├╝nleri nikotin i├žerir.

High End Vape Ware Mods Imperia RTA

• Konuyu ba┼člatan Karagezgin 
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
murcix

murcix 

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
15 Mar 2019
Tepki puan─▒
9,148
Puanlar─▒
113
$28.90­čśü

Ve mtl kit $9.99
Tek rakamla yanildim sayilir ama buyuk fark oldu tabi :)

Denklem2a

Denklem2a 

SBTV
Council
Nation
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepki puan─▒
1,245
Puanlar─▒
93
$28.90­čśü

Ve mtl kit $9.99
Adamlar orjinalinde olmayan 2,5ml kapasiteli kisa versiyonunu bile yapmislar :eek:

#ff0000

#ff0000

SBTV
Citizen
Kat─▒l─▒m
9 Eki 2019
Tepki puan─▒
4,091
Puanlar─▒
113
Adamlar orjinalinde olmayan 2,5ml kapasiteli kisa versiyonunu bile yapmislar :eek:
­čść­čśů

─░yi sat─▒┼č yakalarlarsa, mtl/dl par├žalar─▒nda da farkl─▒ i┼č gelirse ┼ča┼č─▒rmam­čśü

murcix

murcix 

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
15 Mar 2019
Tepki puan─▒
9,148
Puanlar─▒
113
Karagezgin

Karagezgin 

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
18 Mar 2019
Tepki puan─▒
6,305
Puanlar─▒
113
Orjinali klonlay─▒p geli┼čtirmek tam olarak teknolojik ├Â─črenme budur ­čśé

3. listede de randomizer tutturamad─▒k ya nasip

CnrSngl

CnrSngl 

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
12 Mar 2019
Tepki puan─▒
991
Puanlar─▒
93
Psikolo─čunuz

Psikolo─čunuz

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
11 Mar 2019
Tepki puan─▒
164
Puanlar─▒
33
T├╝rkiyeye getiren oldu mu hi├ž

U

Uld─▒z

SBTV
Citizen
Kat─▒l─▒m
3 Eyl 2019
Tepki puan─▒
256
Puanlar─▒
53
Tam alacakt─▒m ki ┼ču Klaus kafa kar─▒┼čt─▒rd─▒, @Denklem2a hocam bu duruma ne dersiniz? Dakika 26:00 ve devam─▒

SkyInTheSea

SkyInTheSea

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
14 Mar 2019
Tepki puan─▒
130
Puanlar─▒
28
Her tank herkese uymayabiliyor. Ama Klaus objektifli─čine g├╝vendi─čim ve be─čendi─či atomizerlerin bana tam olarak uydu─ču bir youtuber. ─░ntegray─▒ da ├žok tutmam─▒┼čt─▒ sanki ama seveni ├žok.

Denklem2a

Denklem2a 

SBTV
Council
Nation
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepki puan─▒
1,245
Puanlar─▒
93
Tam alacakt─▒m ki ┼ču Klaus kafa kar─▒┼čt─▒rd─▒, @Denklem2a hocam bu duruma ne dersiniz? Dakika 26:00 ve devam─▒

Oncelikle eger klon alacaksan nasildir, ne durumdadir hicbir fikrim yok. Orjinale gelecek olursak adam "terleme" konusunda hakli, kesinlikle terleme yapiyor ama ilk alanlardan biri bendim yani 2-3 haftadir araliksiz kullaniyorum simdiye kadar hava deliklerinden tekbir damla ter ya da likit cikmis degil. Tank 6ml kapasiteli butun atomizerlerimde her tank bitiminde yikayip temizlerim, genelde de bir sonraki tankta ayni likidi kullanmam, belki de bu nedenden oturu hava deliklerinden cikan terleme ile hic karsilasmadim.

Ikinci negatif nokta olarak aromanin dogru notlari vermedigini soyluyor ki bu konuya katildigimi soyleyemem, bence gayet iyi bir aromasi var elimdeki tel cesitlerinin hepsini denedim ama ben genelde nife30 kullanirim ve nife ile bu atomizerde aroma konusunda hicbir sorun yasamadim, biraz tatli tonlari daha belirgin ama rahatsiz edecek kadar degil. Yani aromasindan gayet memnunun.

Ozetle; ben ayni atomizerden iki tane alacak biri degilim, begenmis olsam bile ikinciyi almam cunku durmadan yenileri cikiyor, yenilerini denemek daha cok ilgimi cekiyor ama bu atomizerde ikincinin pesinden cok kostum. Hem az sayida urettiler hem de cok kisi siraya girdi bu nedenle ikinciyi bulmak biraz zor oldu ama buldum. Cok pahali bir parca olmasina ragmen pisman da degilim

U

Uld─▒z

SBTV
Citizen
Kat─▒l─▒m
3 Eyl 2019
Tepki puan─▒
256
Puanlar─▒
53
Oncelikle eger klon alacaksan nasildir, ne durumdadir hicbir fikrim yok. Orjinale gelecek olursak adam "terleme" konusunda hakli, kesinlikle terleme yapiyor ama ilk alanlardan biri bendim yani 2-3 haftadir araliksiz kullaniyorum simdiye kadar hava deliklerinden tekbir damla ter ya da likit cikmis degil. Tank 6ml kapasiteli butun atomizerlerimde her tank bitiminde yikayip temizlerim, genelde de bir sonraki tankta ayni likidi kullanmam, belki de bu nedenden oturu hava deliklerinden cikan terleme ile hic karsilasmadim.

Ikinci negatif nokta olarak aromanin dogru notlari vermedigini soyluyor ki bu konuya katildigimi soyleyemem, bence gayet iyi bir aromasi var elimdeki tel cesitlerinin hepsini denedim ama ben genelde nife30 kullanirim ve nife ile bu atomizerde aroma konusunda hicbir sorun yasamadim, biraz tatli tonlari daha belirgin ama rahatsiz edecek kadar degil. Yani aromasindan gayet memnunun.

Ozetle; ben ayni atomizerden iki tane alacak biri degilim, begenmis olsam bile ikinciyi almam cunku durmadan yenileri cikiyor, yenilerini denemek daha cok ilgimi cekiyor ama bu atomizerde ikincinin pesinden cok kostum. Hem az sayida urettiler hem de cok kisi siraya girdi bu nedenle ikinciyi bulmak biraz zor oldu ama buldum. Cok pahali bir parca olmasina ragmen pisman da degilim

Hocam elinize sa─čl─▒k, son derece faydal─▒ oldu. Olduk├ža y├╝ksek fiyata(hatta ├žok y├╝ksek fiyata:)) yurtd─▒┼č─▒ndan bir vas─▒ta ile buldum, orjinal. Fiyat y├╝ksek olunca Klaus kafa kar─▒┼čt─▒rm─▒┼čt─▒. te┼čekk├╝r ederim.

Psikolo─čunuz

Psikolo─čunuz

SBTV
Community
Kat─▒l─▒m
11 Mar 2019
Tepki puan─▒
164
Puanlar─▒
33
Hocam elinize sa─čl─▒k, son derece faydal─▒ oldu. Olduk├ža y├╝ksek fiyata(hatta ├žok y├╝ksek fiyata:)) yurtd─▒┼č─▒ndan bir vas─▒ta ile buldum, orjinal. Fiyat y├╝ksek olunca Klaus kafa kar─▒┼čt─▒rm─▒┼čt─▒. te┼čekk├╝r ederim.
Be─čenmezseniz ben buraday─▒m hocam :D

Mariachi

Mariachi 

SBTV
Council
Commercial
Kat─▒l─▒m
7 Mar 2019
Tepki puan─▒
2,195
Puanlar─▒
93
Sak─▒ncas─▒ yoksa fiyat ├Â─črenebilirmiyim

U

Uld─▒z

SBTV
Citizen
Kat─▒l─▒m
3 Eyl 2019
Tepki puan─▒
256
Puanlar─▒
53
├ťst Alt