• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

4.Kullanıcı Kulübü(06) Uzi Mods Majör RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

• Konuyu başlatan Matiamo 
  • Başlangıç tarihi
azash

azash 

SBTV
Nation
Hemen kendimi kaydettireyim.
Ve ilk beklenti.
Nerede kaldı bu drop kit?
Hadi çıkmadı tamam. Ama az az haber, resim koyalım. Öyle 1 resim 1 video ile olmaz bu iş :)

Matiamo

Matiamo 

SBTV
Nation
Atomizer parlıyor polisaj işlemi gibi bir şey mi yapıldı normalde pilastikimsi bir görüntüsü var
Pierre d'Argent diye organik bir malzeme ile temizlik işlemi sonucu :) imalat sonrasında kalan mikron derecedeki toz partikülleri temizliyor. İsmini hatırlamıyorum ama Koçtaş ' ta muadili vardı. Camına da aynı uygulamayı yapmıştım.

comandante

comandante 

SBTV
Council
Nation
daha çok acemiyim. hiçbirşey bilmiyorum(hala daha bilmiyorum ya :D). ne modum ne atom var. elimde bi justfog. @oXelight ve @CeJIuM kardeşlerle buluştuk. ben konuştukça konuşuyorum. dur abi dediler. pico + majör yap gerisi teferruat. onların sayesinde pico majör aldım. ve ikisinede sevdalandım. sağolsunlar. gönül kaçıyor ister istemez ama herhalde ben bırakana kadar bu ikiliyle beraber gideceğiz. :)

diğer gelip geçenler yaz aşkı misali olacak :D

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
ben ilk major sahiplerindendim bir anlık vardır diye baktım silmişim :)
buharınız bol olsun diyemem bu konuda buharınız sert doyurucu olsun :)

azash

azash 

SBTV
Nation
@Uzi Mods benim bildiğim forum tedarikçisi:)
kendisine sorsak daha iyi olur kanımca :)
Soruyoruz ama cevap alamıyoruz ki üstadım. Foruma henüz tam giriş yapmadılar sanırım. Konuları dahi başkası açtı. Bir süre daha böyle bekleyeceğiz sanırım. Gerçi Ni80 mtl clapton sonrası Majör zaten başka seviyeye çıktı.

Vanity

Vanity 

SBTV
Community
Soruyoruz ama cevap alamıyoruz ki üstadım. Foruma henüz tam giriş yapmadılar sanırım. Konuları dahi başkası açtı. Bir süre daha böyle bekleyeceğiz sanırım. Gerçi Ni80 mtl clapton sonrası Majör zaten başka seviyeye çıktı.
Hiç mtl clapton denemedim majorde, iyi öneri üstad. Bir deneme de ben yapıyım.

Üst Alt