• Bu bölümde açacağınız konu "Elektronik Sigara'yla" ilgili olmalıdır. Elektronik Sigara dışındaki paylaşımlarınız için "Sihir ve Keramet Sokağı" bölümüne geçiniz.
  • Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Yazılı Yorum İnceleme The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

Votka

Yaşım otuz altı sana kırk senedir aşığım...
Community
Bugün net hibrit likitlerin testerlarını kargodan aldım, atomizeri temizledim ve MC Collen Latakia ilk olarak koydum ama is tadı haricinde hiçbişi alamadım, bi gariplik mi var yoksa normal hali mi budur @The Collection Vape hocam...

The Collection Vape 

www.collectionvape.net
Commercial
Bugün net hibrit likitlerin testerlarını kargodan aldım, atomizeri temizledim ve MC Collen Latakia ilk olarak koydum ama is tadı haricinde hiçbişi alamadım, bi gariplik mi var yoksa normal hali mi budur @The Collection Vape hocam...
:) Yok hocam doğru zaten onun tek özelliği bildiğimiz is tadında olması. Latakia nın özelliği odur zaten. Hiç bir tat alamazsınız. Yani sigaraya en yakın dedikleri üründür. Kültablası tadındadır :) Ben de pek sevmiyorum o tadı.

The Collection Vape 

www.collectionvape.net
Commercial
30 ml seçeneği ekleyecek misiniz @The Collection Vape ???
Çok özür dilerim mesajı yeni gördüm, çok yakında sizlere bu tatları konsantre olarak sunmayı düşünüyoruz, yoğunluğunu ve içeriklerini kendiniz hazırlayabileceksiniz. İşin güzel tarafı hem de çok ama çok ucuza gelmiş olacak. İçerik kaliteleri de kesinlikle değişmeyecek asla kaliteden taviz vermeyeceğiz. Tekrar geç cevap için özür dilerim göremedim :(

NekadarNicokadarThroatHit

HATER of SİYASAL İSLAM !!!
Community
Çok özür dilerim mesajı yeni gördüm, çok yakında sizlere bu tatları konsantre olarak sunmayı düşünüyoruz, yoğunluğunu ve içeriklerini kendiniz hazırlayabileceksiniz. İşin güzel tarafı hem de çok ama çok ucuza gelmiş olacak. İçerik kaliteleri de kesinlikle değişmeyecek asla kaliteden taviz vermeyeceğiz. Tekrar geç cevap için özür dilerim göremedim :(
Anladığım kadarıyla Diy kit satışı yapılacak, sevindim :)
Merakla bekliyor olacağım (y)

The Collection Vape 

www.collectionvape.net
Commercial
Gerçekten likitler ve ilgi alaka muhteşem bir tedarikçi
@Seydi.03 Çok teşekkür ederiz, işimizi en iyi şekilde sizlere layık olmak için çabalıyoruz. Ürün kalitemizi asla düşürmeden hatta bir çok özveride bulunarak işe ticari değil insan sağlığını ön planda tutarak ve yüksek kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmak için çabalıyoruz.

Üst Alt