• Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Bilgi Spica Pro MTL RTA

engin 

SBTV
Commercial
688689
Paket İçeriği :

1 x Spica Pro MTL Atomizer
1 x PC Tank
1 x Tavan yüksekliği ayar anahtarlığı
1 x Yedek Parça Seti (O-ringler, peek izolatör ve 2 adet vida)
1 x 3 Yaprak 510 Hava Pini
1x 5 Yaprak 510 Hava Pini

Teknik Özellikler :

Malzeme: 304 paslanmaz Çelik
Çap: 22 mm
Driptipsiz uzunluk: 47 mm
Driptip ile uzunluk: 64,58 mm
Ağırlık: PC tank ile yaklaşık 73g / Cam tank ile yaklaşık 78g
Cam tank malzemesi: SCHOTT Tüp
Kapasite: Cam Tank ile yaklaşık 3ml / PC Tank ile yaklaşık 4ml

*** TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU EKTE YER ALMAKTADIR.

Pleasewait 

🎅Cute Father🎅
Nation
Ekli dosyayı görüntüle 688Ekli dosyayı görüntüle 689
Paket İçeriği :

1 x Spica Pro MTL Atomizer
1 x PC Tank
1 x Tavan yüksekliği ayar anahtarlığı
1 x Yedek Parça Seti (O-ringler, peek izolatör ve 2 adet vida)
1 x 3 Yaprak 510 Hava Pini
1x 5 Yaprak 510 Hava Pini

Teknik Özellikler :

Malzeme: 304 paslanmaz Çelik
Çap: 22 mm
Driptipsiz uzunluk: 47 mm
Driptip ile uzunluk: 64,58 mm
Ağırlık: PC tank ile yaklaşık 73g / Cam tank ile yaklaşık 78g
Cam tank malzemesi: SCHOTT Tüp
Kapasite: Cam Tank ile yaklaşık 3ml / PC Tank ile yaklaşık 4ml

*** TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU EKTE YER ALMAKTADIR.
Eline emeğine sağlık abicim. Güzel ve açıklamalı bir paylaşım olmuş. Tebrik ederim. ? Bir gün spica Pro atomizerim olursa bende yorumlarımı paylaşmak isterim.?

Tolga Bilgehan

SBTV
Community
hocam selamlar herkese ,
Spica Pro var bir türlü düzene oturtup kullanamıyor titanium ile içiyorum bir sürü kurum denedim ama bazen yine de akıtıyor pamuğu az kullanıyor tabana değecek şekilde taşma yapmadan ama yine de fark etmiyor çözüm yolu varmıdır

Serkanelmira

SBTV
Community
Spica pro yeni aldım fakat bazen likit patlaması olup ağzıma geliyor bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan açıklayabilrse sevinirim

frantikk

IonJr Man
Community
Şimdi sarım, likit oranı falan da bilmek lazım ama ezberden fazla besleme veya az pamuktan kaynaklanır diyebilirim. Önce beslemeyi kısmayı deneyin. Devam ederse pamuğu sıkılaştırmayı ve uzunluğunu doğru ayarlamayı deneyin (ikinci mesajda video var).

Bedelkin

SBTV
Citizen
hocam selamlar herkese ,
Spica Pro var bir türlü düzene oturtup kullanamıyor titanium ile içiyorum bir sürü kurum denedim ama bazen yine de akıtıyor pamuğu az kullanıyor tabana değecek şekilde taşma yapmadan ama yine de fark etmiyor çözüm yolu varmıdır
Selam likiti nasıl dolduruyorsunuz üstadım hava kanalı ve besleme kapalı kapalı olacak şekilde doldurun sonra atomizeri ters çevirip besleme ve hava kanalını acip 5 sn bekleyip deneyin.

Escobar 

Pablo Emilio Escobar Gaviria
Community
Kutup vidalarını nerde bulabilirim en sıkıntı çektiğim konusu biraz sıkınca yiyorum vidanın ağzını

yyavuz1907 

Mustafa Kemal'in Askeri
Community
Kutup vidalarını nerde bulabilirim en sıkıntı çektiğim konusu biraz sıkınca yiyorum vidanın ağzını
Hocam selam
Bende çinden gelen ve sorunsuz kullandığım vidalar mevcut.
Ücret karşılığı değil muhabbet karşılığı 10 tane verebilirim.
Bende Manisa'da yaşamaktayım bu arada :)

Burcakteke

SBTV
Citizen
Aynen hocam bu sekilde dolum yapiyorum
Kullandığınız pamuğun markası ve telin nasıl sarıldığı da önemli bir etken, fazla pamuk istemeyen bir atomizer SP, fakat Cb Prime gibi kaliteli pamuk kullanırsanız fazla olsa da değişen birşey olmaz ben şu an Fiber N'cotton kullanıyorum 2 mm 6 tur aralıklı 1.05 ohm 12 watt ateşleme, 70/30 chem3 9mg nbase ile sıkıntı yok. Daha fazla detay verirseniz resimli olarak pamuğun konumunu nasıl yaptığınızı daha iyi yardımcı oluruz

qersnc 

𐱅𐰼𐰇𐰰
Community
Artık Şu ultem tank'lar çıksada alsak. Spica pro'mun camı kırıldı cam bulamıyorum. O kadar çok spica pro kullanıcısı varken her zaman cam tankı ve ayrıca ultem tankı olması gerekiyor diye düşünüyorum. Şimdi ben nereden bulacağım cam tankı sevgili engin hocam

Lindemann

SBTV
Citizen
Artık Şu ultem tank'lar çıksada alsak. Spica pro'mun camı kırıldı cam bulamıyorum. O kadar çok spica pro kullanıcısı varken her zaman cam tankı ve ayrıca ultem tankı olması gerekiyor diye düşünüyorum. Şimdi ben nereden bulacağım cam tankı sevgili engin hocam
kesinlikle. ayrica ben taifun gt3 serisinde oldugu gibi bir 510 adaptoru bekliyorum farkli driptipleri likit kontrol ozelliginden mahrum kalmadan kullanabilmek icin. acaba sirius mods un boyle bir projesi var mi?

antitu

İnsandan insana şükür ki fark var
Community
Helix'in driptipi ayrı satılmalı artık. Hakikaten muazzam bir driptip.

MestKafe 

SBTV
Commercial
Cam tank yakında stokta olacak üstadım. Ultem tankın da bilindiği üzere çalışmaları sürüyor. Onu da yakında göreceğiz inşallah :)

Üst Alt