• Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet Sihirli Goygoycular-2019-1

sihirbaz 

▪️◾◼️⬛◼️◾▪️
Community
Heee heee gördük o kadar goy goyu sanki ben yapıyom 😁🤣😂😂 çalışmayın bu kadar vucudunuza yazık😁
Aslında akşama kadar da yazarız da, biz part time anlaştık yönetimle, o yüzden öğlene kadar goygoy yapıyoz, tam zamanlı da olur da o zaman maaşa zam isteriz 😂😂

sihirbaz 

▪️◾◼️⬛◼️◾▪️
Community
Eee sen napıyorsun şuan 😁 fazla mesaimi 😊 yoksa nöbet mi 🤣 bileyimde ona göre yükleneyim 😁😁😁
Ben seni ilgisiz bırakmayalım diye cevap yazdım, birde bunlar olumlu puan olarak işimize yarıyo, ayın elemanı durumları yani😉 performans puanı yüksek olursa bi maaş ikramiye var 🤣🤣

HMA 

SBTV
Nation
Ben seni ilgisiz bırakmayalım diye cevap yazdım, birde bunlar olumlu puan olarak işimize yarıyo, ayın elemanı durumları yani😉 performans puanı yüksek olursa bi maaş ikramiye var 🤣🤣
Vay arkadaş mesajı ilk okumaya başladığımda sandım ki seni yanlız bırakmamak için yazdım diyorsun meğer menfaati varmış yok yooook kimseye güven yok hep menfaat olmuş insanlık 😁😁😁😁

sihirbaz 

▪️◾◼️⬛◼️◾▪️
Community
Vay arkadaş mesajı ilk okumaya başladığımda sandım ki seni yanlız bırakmamak için yazdım diyorsun meğer menfaati varmış yok yooook kimseye güven yok hep menfaat olmuş insanlık 😁😁😁😁
Yav bi mayış ikramiye diyom, bu gün kim kime veriyo 2000 yüro allasen 🤣🤣🤣

Üst Alt