BİR SORUM VAR? Salt nbase için atomizer önerisi

• Konuyu başlatan Sago59
  • Başlangıç tarihi
Sago59

Sago59

SBTV
Citizen
Yakşamlar pod kullanan biriydim maalesef tedarik sıkıntılarından dolayı 18350 vira mod aldım 2 adet
Bu arkadaşlara salt içebileceğim sarımı kolay öncelik ben yerli atomizer düşünüyorum ion s baktım ama yorumlarda driptip altında likit birikmesi oluyormuş önerilerinize açığım Yakşamlar keyifli buharlar

VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Citizen
Yakşamlar pod kullanan biriydim maalesef tedarik sıkıntılarından dolayı 18350 vira mod aldım 2 adet
Bu arkadaşlara salt içebileceğim sarımı kolay öncelik ben yerli atomizer düşünüyorum ion s baktım ama yorumlarda driptip altında likit birikmesi oluyormuş önerilerinize açığım Yakşamlar keyifli buharlar

İon v2 kullaniyorum. Bu likit birikmesinden ziyade buharin yeniden yogusmasindan dolayi. Zincir cekim yaparak sık icimde oluyor genelde benim dusunceme gore.
Salt base kullanimi konusunda da kullanim alani bana gore mtl atomizerler olmamali (ki denedigimde ciddi bir acilik ve geniz yanmasi oldu 12 mgde). Salt base tuketimi ancak ve ancak hazir coilli podlarla mumkun. Hava akimi ve icim sikiligi buna gore dizayn edilmis coil ve kartuslar olmali.
Bana gore salt base tuketiminden ziyade nbase tuketimi daha masum.
Eger ki salt base ile kendi likitinizi demlemeyi dusunuyorsaniz; bilinen yontemler ve oranlar salt baselerde ayni sekilde islemedigini okudugumu belirtmek isterim.

Sago59

Sago59

SBTV
Citizen
Yorumunuz için teşekkürler mv2 siparişi geçtim normal nbase kullandığım zaman ateşliye geri dönüyorum o yüzden salt tüketimine yöneliyorum

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Citizen
Sek icmiyorsaniz oopslikit denemenizi tavsiye ederim. 9-12 mg ya da pod15 likitlerini

omeringen

omeringen 

SBTV
Community
Salt için özel bir atomizere ihtiyacınız yok. MTL olsun yeterli.

Tanktan ziyade mod daha önemli salt için. İstediğiniz tel direncini(salt için ince tel/yüksek direnç) mekanik mod ile kullanabilmeniz pek mümkün olmayacaktır.

Üst Alt