• Bu bölümde açacağınız konu "Elektronik Sigara'yla" ilgili olmalıdır. Elektronik Sigara dışındaki paylaşımlarınız için "Sihir ve Keramet Sokağı" bölümüne geçiniz.
  • Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Gümrük Hakkında Ptb den çıkarıldı

baran 

SBTV
Community
merhaba
ptt den gönderi takip de çıkan bu ibare ne manaya geliyor.
PTB den çıkarıldı.
Screenshot_20190723-190702.png

Koba 

SBTV
Admin Geo
yurtdışından gelen postalarınızda görebileceğiniz bir ptt terimi ,tam olarak açılımı bilinemesede,postanızın size gecikmeli olarak ulaşacağına,yanlış dağıtım şubesine gidip,ukim'den tekrar dağıtım programlaması yapılarak adım 1 den başlanarak dağıtım basamaklarını takip edeceğine işaret olandır.1 hafta daha unutmanızı gerektirir postanızı.

Ekşi sözlükte, yukarıdaki şekilde bir paylaşım yapılmış 2018'de...

baran 

SBTV
Community
hocam onu gördüm.ama pek inanasım gelmedi.başına gerçekten gelen bir arkadaş varsa
akibetini öğreneyim dedim.neticede esigara var.

iPehlivan 

Korkuyorsan yapma, yapıyorsan korkma!
Community
Posta toplama birimi

baran 

SBTV
Community
yurtdışından gelen postalarınızda görebileceğiniz bir ptt terimi ,tam olarak açılımı bilinemesede,postanızın size gecikmeli olarak ulaşacağına,yanlış dağıtım şubesine gidip,ukim'den tekrar dağıtım programlaması yapılarak adım 1 den başlanarak dağıtım basamaklarını takip edeceğine işaret olandır.1 hafta daha unutmanızı gerektirir postanızı.

Ekşi sözlükte, yukarıdaki şekilde bir paylaşım yapılmış 2018'de...
hocam yeni güncelleme geldi.Arnavutköy e glrmiş. galiba geçmiş

Üst Alt