• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Kullanıcı Kulübü Pico Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği

• Konuyu başlatan Vaper Bey Amca 
  • Başlangıç tarihi
fox mulder

fox mulder 

SBTV
Citizen
Bende de iki tane vardı birisi sizinki gibiydi gittikçe söndü perte çıktı ,diğeride bu günlerde hallenmeye başladı durduk yere wat sıfıra düşüyor bir daha yukarı çıkaramıyorum.,haftada bir düzeliyor:)
Bendaki tornavidalar uymadığı için açamıyorum, açabilsem bir umut kontak spreyi ile bir dalacağım komple ama işte açamıyorum 😑 Siz açabiliyorsanız bir dalın derim, tuş bölgesinde oksitlenme var gibi duruyor sizin watt düşürende. Vodka, saf alkol ya da kontak spreyi ile dalabilirseniz düzelir gibi gibi..

Namca

Namca 

SBTV
Community
Bendaki tornavidalar uymadığı için açamıyorum, açabilsem bir umut kontak spreyi ile bir dalacağım komple ama işte açamıyorum 😑 Siz açabiliyorsanız bir dalın derim, tuş bölgesinde oksitlenme var gibi duruyor sizin watt düşürende. Vodka, saf alkol ya da kontak spreyi ile dalabilirseniz düzelir gibi gibi..
Ben açabiliyorum uygun T4 yada T5 tork tornovidası vardı.lakin kontakt spereyi hiç denemedim bir deneyeyim o zaman:)

Üst Alt