• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

4.Kullanıcı Kulübü(06) Penodat RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

• Konuyu başlatan pruda
  • Başlangıç tarihi
pruda

pruda

SBTV
Community
Merhaba forum ahalisi. Beni üzmeyen nadir atomizerlerden olan penodat'ın baktım ki ne kulübü var ne perveri :)

Bu vazife bana düşüyor sanırım.

Kullanıcılardan dinlemek isterim, ne tür sarımlarda ne tür aromalarda nirvanayı yaşıyorsunuz.

Gönderin gelsin

comandante

comandante 

SBTV
Council
Nation
Daha bir kaç günlük penodat sahibi olarak çok beğendim. Kurulumu doldurması kolay, sıkılığı gayet güzel. Temco 28 GA 6 aralıklı sarımla çok memnunum
3372

yobb

yobb 

SBTV
Council
Nation
bu nasıl kaçmış iyi akıl etmişsin @pruda

her zaman söylüyorum çok paran yok ve kafan karışıksa yeni bir ato arıyorsan ve
kurulumu basit aroması iyi olsun istiyorsan olay Penodat

heralde bu atoyu akıtana kupa verirler :ROFLMAO:

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör

Ben akıtıyorum :)
En kolay atomizerleri itinayla akıtır
Kupa için adresi öm ile mi göndereyim :)

Madao

Madao 

SBTV
Community
Arkadaslar yaklasik uc aydir pod kullaniyorum ama bendeki sikinti su sekilde atoyu kuruyorum ikinci ucuncu gununde hava kanallarindan likit akitiyor yogusmadan desem olabilir pecete ile temizliyorum fakat 510 pinden sizma yapiyor ufak ufak bu terleme boyutunda modun icine gecmemis ama rahatsiz edici bi durum geçen 510 pini vs soktum temizledim iyice siktim ama surekli bakma ihtiyaci duyuyorum bu 510 pine teflon bant mi sarmali ne yaparsam ordan sizmaya engel olabilirim 510 pin ve beyaz bir plastik var sadece alt kisimda

yobb

yobb 

SBTV
Council
Nation
Ben akıtıyorum :)
En kolay atomizerleri itinayla akıtır
Kupa için adresi öm ile mi göndereyim :)
yok artık üstad ben artık pamuklamaya dikkat bile etmiyorum
likit bitiyor açıyorum üstten direk dolduruyorum ne basıncı al ne deliği kapa hiççç bişey dümdüz devam

Bir kupa da ben rica ediciiim
valla hakkatten size kpalıyım durun siz bekleyin

3378

buyrun kupanız ?

S

Silinen üye 721

SB Ziyaretçi
@KeaSH07 ye katılıyorum, ne Penodatı ne de türevi Siren vs. atoları bir sevemedim gitti (n)
O pamukları sallıyorsun ya aşağı halat gibi, ne içim zevki veriyor bana ne de göz estetiği :sick:
Bir de atomizer dediğin kırma olmayacak aga, hava ayarını tam aç DL olsun, iki aparat tak Mtl'e benzesin o_O
O yüzden almayı bile düşünmedim, ama kullanıcıları da baya memnun bir de öyle bir durum var :D

guneseren

guneseren

SBTV
Community

Arkadaşa aldık bir tane. Şöyle akıtmaz, böyle güzel diye övdüm. Sarım yapıyorum, maksat görsün öğrensin. Pamukladım, likiti koydum... Şırıl şırıl geliyor hava kanalından. :) ben de anlamadım nasıl olduğunu. :)

yobb

yobb 

SBTV
Council
Nation
Arkadaşa aldık bir tane. Şöyle akıtmaz, böyle güzel diye övdüm. Sarım yapıyorum, maksat görsün öğrensin. Pamukladım, likiti koydum... Şırıl şırıl geliyor hava kanalından. :) ben de anlamadım nasıl olduğunu. :)
bende arkadaşlara aldırdım kimseden şikayet gelmedi allaa alla aynı penodattan mı bahsediyoruz o_O

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Ayakta alkışlıyorum sizi :) Teli ve pamuğu atonun üzerine fırlatıp kapağını kapatsanız yine akıtma yapmaması lazım penodat :)

Cemetery

Cemetery 

SBTV
Nation
guneseren

guneseren

SBTV
Community
@Turk işin garibi ben de penodat kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç öyle bir sorun yaşamadım. İlk defa o zaman aktı, sonra bir daha olmadı.

serbest

serbest 

SBTV
Nation
3 Penodat'ımla yerimi alayım; 27GA teli beğeniyorum bu atomizerde, 26 sıcak 28 aroma biraz düşük geliyor. Kanthal ya da Nichrome, 6 - 7 tur ideal içimim, pamuk rayon bol ve sıkı yerleştirilmiş, uçlar güzelce tiftiklenmiş olacak :).

Üst Alt