• Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Referans Tavsiye Oopslikit!

Cag_a_taY

SBTV
Citizen
20190903_141744-01.jpeg

Uzun zamandır elektronik sigara ile iç içeyim..

En kötülerinden en iyilerine kadar hazır kitler, Premium likitler, evyap'lar denedim, kendim de demledim ama ciddi ciddi söylüyorum;

- Nikotini gerçek değerinde sunan,
- Coil ve pamuğa bu kadar dostça davranan,
- Premium likit benim diyen nice likitlere taş çıkarabilen,
- Likitlerdeki aromaları en dengeli olan
- PG'si VG'si söylendiği değerlerde olan,
- Ürününün arkasında bu kadar duran,
- Acayip hızlı gönderi yapan,
- İçenin henüz şikayette bu
- Fiyatı bu kadar uygun olup da gerçekten bu kadar kaliteli olan,

Oopslikit'ten daha iyisini görmedim, göremedim.

Şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar.

www.oopslikit.net

Merak edenler için, görseldeki Killer Custard ve Parliement Likitleri ile ilgili yorumlarım ise şu şekildedir;

KILLER CUSTARD

Pastane likitleri sevenler için, baymayan güzel bir ADV likidi olmuş.

Siren v2'de 2mm 28GA 7 tur sarımda tecrübe ettiğim;

İlk çekişte, dengeli bir muzlu muhallebi tadının halimliği söz konusu.

Kesinlikle çok yoğun ve bayıcı olmayan bu tat, buharı dışarı verirken, ağızdan veriyorsanız yerini muza, burundan veriyorsanız da, hani o tencerinin dibini kaşıkla sıyırmaya bayıldığımız yanık muhallebi tadı vardır ya, işte o tat ile, çok hafif yer fıstığı tadının karışımına bırakıyor kendisini.

Ağzınızın içinde en son kalan ise, çok çok hafif kremamsı bir süt ile, yer fıstığının esansı.

Boğaz vurumu kendini hissettirse de, tütünlü bir likit kadar değil.

Likitteki tüm aromalar dengeli ve içim esnasında bir aromanın diğerine üstünlük sağladığı söylenemez. Bir RDA veya aroması kuvvetli olan bir RBA/RTA ile farklı bir tecrübe elde etmek mümkün.

MTL içimde tütünlü likit sevenlerin, aynı likitten baymamaları için iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum.

PARLIEMENT

ADV, yani tüm gün içebileceğiniz, MTL için biçilmiş kaftan olan, kaliteli bir likit olduğundan emin olabilirsiniz.

Tat olayı her ne kadar göreceli olsa da, tütün tadı arayanların beğenmeme gibi bir durumu olacağını sanmıyorum. Troy M ile denediğim 6 tur aralıklı sarım ile tecrübem şu şekilde;

İçe çekerken çok ama çok hafif tatlılıkta bir tütün tadı alıyorsunuz, 12mg aldığım ve karışımı 60/40 olduğu için boğaz vurumuna diyecek hiçbirşey yok zaten.

Buharı dışa verirken daha da az şekerli ama aromatik (pipo tütününe benzer nitelikte) bir tat alıyorsunuz. Likit içindeki baharatlı tat, bu noktada daha fazla ortaya çıkıyor.

Baharatın boğazda bıraktığı hafif yanma hissi ile doyuma ulaşırken, ağzınızda, yanak içi ve dilinizde ise, resmen pipo içimi sonrasında kalan saf tütün tadı ile baş başa kalıyorsunuz.

Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Üst Alt