• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

SBTV Önemli Bilgilendirme

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

1- Üyesi olmuş olduğunuz forumumuzun tüm bölümleri ziyaretçilere kapalıdır. Ziyaretçi olarak hiçbir kişi forumumuzun mesaj, konu, üye veritabanına ve genel forum akışına ulaşamaz.
*20 Temmuz 2020 tarihinde BLUR eklentisi eklenmiştir. Konulara girilebilmekte ancak, konu ve mesajlar BLUR eklentisince okunamamaktadır. Üye kullanıcı adı ve avatarları görünmekte, ancak üye profillerine, üye listelerine erişilememektedir. ÜYE İLANLAR ve SBTV TEDARİKÇİ ÜRETİCİ FORUMLARI ziyaretçiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenememektedir.
2- Nik* ihtiva eden bir ürüne ve onu kullananlara ait bir forumun ve tüm dünyada kabul gören +18, +21 içerikli konularının, üye mesajlarının, üye profillerinin ziyaretçilere açık olmasının izahı bizim açımızdan yoktur.
3- Bir kişinin forumumuzu, konularımızı görüntülemesi için tek yol üyelik kural ve yaş onayını kabul etmesi, ardından üye olmasıdır.
4- Nicelik açısından, trafik ve listelenme olarak, yeni üye sayılarına etki açısından çok şey kaybetmemize yol açan bu kararımız, nitelik, üyelerimizin anonimliği, mahremiyet, gizlilik ve güvenliği, ve en önemlisi sosyal sorumluluk açısından topluluğumuz adına kazançtır şeklinde düşünüyoruz.

Bilgilerinize Sunarız...

İyi Forumlar

Son düzenleme:
pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
yerinde karar olmuş üstat tebrikler,belirli yaş üstünü ilgilendiren,bir amaca yönelik,kısmen kapalı olması gereken bir mecra burası.

harrenhal

harrenhal 

SBTV
Nation
Abi ikinci maddedeki nik* kısmını anlamadım. Gerçi ikinci maddeyi hiç anlamadım. Yardımcı olursan sevinirim.
Nik* olması lazım hocam. Nik* içeren ürünlerin çeşitli ülkelerde 18 21 gibi yaşlardan itibaren satılması vs... üye olmadan foruma bu yaş altı kişilerde girip Nik* içeren ürünlerle ilgili bilgi edinebileceğinden sadece üyeler görebilecekmiş konuları.

ekleme: sansür varmış :) ne kadar yazarsan yaz "nik" yapıyor. yazdıktan sonra farkettim.

Serkan35

Serkan35

SBTV
Community
Nik* olması lazım hocam. Nik* içeren ürünlerin çeşitli ülkelerde 18 21 gibi yaşlardan itibaren satılması vs... üye olmadan foruma bu yaş altı kişilerde girip Nik* içeren ürünlerle ilgili bilgi edinebileceğinden sadece üyeler görebilecekmiş konuları.

ekleme: sansür varmış :) ne kadar yazarsan yaz "nik" yapıyor. yazdıktan sonra farkettim.
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Bende nik yazdım şimdi anladım. İyi geceler dilerim.

Pleasewait

Pleasewait 

SBTV
Moderatör
Merhaba,

1- Üyesi olmuş olduğunuz forumumuzun tüm bölümleri ziyaretçilere kapalıdır. Ziyaretçi olarak hiçbir kişi forumumuzun mesaj, konu, üye veritabanına ve genel forum akışına ulaşamaz.
2- Nik* ihtiva eden bir ürüne ve onu kullananlara ait bir forumun ve tüm dünyada kabul gören +18, +21 içerikli konularının, üye mesajlarının, üye profillerinin ziyaretçilere açık olmasının izahı bizim açımızdan yoktur.
3- Bir kişinin forumumuzu, konularımızı görüntülemesi için tek yol üyelik kural ve yaş onayını kabul etmesi, ardından üye olmasıdır.
4- Nicelik açısından, trafik ve listelenme olarak, yeni üye sayılarına etki açısından çok şey kaybetmemize yol açan bu kararımız, nitelik, üyelerimizin anonimliği, mahremiyet, gizlilik ve güvenliği, ve en önemlisi sosyal sorumluluk açısından topluluğumuz adına kazançtır şeklinde düşünüyoruz.

Bilgilerinize Sunarız...

İyi Forumlar
En güzel kararlar SBTV Ailesinden geçer. Süper olmuş. Üye ol istediğin her bilgiye ulaş. Senden keyiflisi olmaz. 😊 😊

serbest

serbest 

SBTV
Nation
Çok güzel bir karar, bu ve benzeri içerik barındıran her türlü oluşumun uygulaması gereken bir konu. Yoksa iş daha önce yazdığınız pasta çikolata aromayla vs özendirme konularına kadar uzuyor. En iyisi sorumluluk kabul edemeyecek durumda olanın hiç ulaşmaması. @Koba

Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Çok güzel bir karar, bu ve benzeri içerik barındıran her türlü oluşumun uygulaması gereken bir konu. Yoksa iş daha önce yazdığınız pasta çikolata aromayla vs özendirme konularına kadar uzuyor. En iyisi sorumluluk kabul edemeyecek durumda olanın hiç ulaşmaması. @Koba
Kimse kolay kolay bu kararı veremez, çünkü üye çekemez, böylelikle nicelik algısı oluşturamaz, listelemelerde görünemez vs... vs... Ancak dönüp dolaşıp geleceği nokta budur.

nacho_grande

nacho_grande

SBTV
Citizen
Olması gereken budur. Bu durumda nitelik, nicelikten çok daha önemlidir ve forumun geleceğini garanti altına alacaktır. Tebrik ediyorum.

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
qersnc

qersnc 

SBTV
Nation
Emeğinize sağlık.
Ben Bu SBTV'yi seviyorum😍
Bazen ilgisi olmayan konularda buradaki arkadaşlarla, sohbet muhabbet derken konu dışına çıkıp kendimizi kaybediyoruz😀. Kendi adıma Dileğim İnşallah banlanmam😋😁

Üst Alt