• Esigara risksiz de─čildir. Ba─č─▒ml─▒l─▒k yapan nikotin i├žerebilir. Sadece yeti┼čkinler taraf─▒ndan kullan─▒m i├žindir.
Judas1905

Judas1905 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Kat─▒l─▒m
3 Ocak 2020
Konular
0
Tepki puan─▒
114
Puanlar─▒
33
­čśŐ unutkanl─▒k en b├╝y├╝k problemim hocam o y├╝zden hi├ž birini yan─▒mdan ay─▒rm─▒yorum hepsi g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝nde
Mant─▒kl─▒ tabi, bende unutkan bir insan─▒m ama buna a┼č─▒r─▒ ihtimam g├Âsteriyorum. Her ┼čey i├žinde olunca unutam─▒yorum, ├ž├╝nk├╝ bir ┼čey yapamam. Araba anahtar─▒ndan c├╝zdana telefona, hepsini doldurunca unutam─▒yorsunuz :D

Judas1905

Judas1905 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Kat─▒l─▒m
3 Ocak 2020
Konular
0
Tepki puan─▒
114
Puanlar─▒
33
nedense iki setup ta┼č─▒may─▒ pek beceremedim. mtl e ge├žti─čimden beri 2 kere sadece ├žift setup ald─▒m yan─▒ma... o da biri dl biri mtl di... ben cepte c├╝zdan ta┼č─▒may─▒ sevmedi─čim i├žin ya omuz ya da el ├žantas─▒ var...

i├žinde genellikle kartlar (c├╝zdan yok), kulakl─▒k, anahtarlar─▒m, bir ka├ž yedek maske, k├╝├ž├╝k sar─▒m ├žantas─▒, bir de likit... e─čer mekanikle ├ž─▒km─▒┼čsam ek olarak yedek p*l (tekli kutuda bir tane) bir de tarot nano ekleniyor...

tek telefonum oldu─ču i├žin o cepte sadece setup da elimde ­čśů­čśů
Tamam i┼čte ne g├╝zel :) p*l ta┼č─▒mak cand─▒r.

furkAndin├ž

furkAndin├ž 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Kat─▒l─▒m
8 A─ču 2021
Konular
0
Tepki puan─▒
4
Puanlar─▒
3
Yok mu ya ┼č├Âyle kozmeti─či iyi bir Skar DNA? Ya da ne bileyim ona benzer tek pilli mod. Ha b─▒ de penodat V2 laz─▒m :(

Namca

Namca 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Kat─▒l─▒m
12 Mar 2019
Konular
7
Tepki puan─▒
1,553
Puanlar─▒
93
Skar dna yi bilemiyorum ama penodat kendi sitesinde indirimliydi bir ara
Durum ne alemde karde┼čim netle┼čtin mi..benim K─▒zoku geldi. yanl─▒z Gun metal ├ž─▒kt─▒ kutudan ,bir arkada┼č─▒m─▒z daha istiyordu ,├Ânce sana bir soray─▒m dedim..

kizoku.jpg

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Konuyu Ba┼člatan
Kat─▒l─▒m
6 Mar 2020
Konular
17
Tepki puan─▒
3,998
Puanlar─▒
113
blacknight07

blacknight07 

SBTV
Do─črulanm─▒┼č
Kat─▒l─▒m
3 Eyl 2019
Konular
4
Tepki puan─▒
99
Puanlar─▒
13
T

T├╝rk Yusuf

SBTV
Citizen
Kat─▒l─▒m
9 A─ču 2020
Konular
1
Tepki puan─▒
35
Puanlar─▒
13
Bende sifir ayar─▒nda flash 17 ar─▒yorum ama bulam─▒yorum. Duas─▒ varsa s├Âyleyin ­čśé

├ťst Alt