ÖNERİ İSTİYORUM Mtl atomizer öneri

• Konuyu başlatan Mraxis
  • Başlangıç tarihi
onder.tpl

onder.tpl 

SBTV
Citizen
Şöyle ki meyve aromalarında oldukça başarısız Spica Pro, pastanelerde belirli aromaları alabilirken bir çoğunu değiştirerek yorumluyor. Çoğunlukla nahoş bir tad veriyor deneyimlerime göre.

Tütünde daha başarılı ama kesinlikle bazı aromaları bozuyor, en sevmediğim deneyimleri hep Spica Pro'da aldım. Yıllar sonra deneme şansı bulduğum Nduro da karakteristik olarak çok yakın Spica Pro'ya.

Vurumu yüksek atomizerlerde genellikle aroma düşük/eksik gelir ama bu başka bir şey yani aynı likiti 3 atomizerde çok beğenip sırf bunda hoşlanmıyorsunuz :D

NET aromalarında çok başarılı ama Spica Pro. Azılı bir NET'li likit evyapçısı olarak tam benim damak tadıma uygun. :)
Önerdiğiniz atomizer var mı hocam

otgunz

otgunz 

SBTV
Citizen
Önerdiğiniz atomizer var mı hocam
Aroma için mi vurum için mi sıkılık için mi serinlik için mi likit kapasitesi için mi çap için mi dolum tarzı için mi malzeme kalitesi için mi hava besleme sistemi için mi üstadım? Parametrelerden hangilerinin sizin için önemli olduğunu yazın, buluruz mutlaka önerilecek birkaç atomizer :)

roadless

roadless 

SBTV
Community
Aroma için mi vurum için mi sıkılık için mi serinlik için mi likit kapasitesi için mi çap için mi dolum tarzı için mi malzeme kalitesi için mi hava besleme sistemi için mi üstadım? Parametrelerden hangilerinin sizin için önemli olduğunu yazın, buluruz mutlaka önerilecek birkaç atomizer :)
Katılıyorum ayrıca artırıyorum hangi likit için sorusu da eklenebilir.

T

Terlan3333

SBTV
Citizen
Merhabalar. Bir mtl öneriside ben alayım. Vurum ve sıkılık arayışındayım ( Major en küçük delik benim için ideal sıkılık ). Atomizer aroma vermesede olur zaten aromasız 9 mg buharlıyorum. Aklımda Flash 4.5s+ var ama aradığım o mu pek bilmiyorum.

aliemirkose

aliemirkose 

SBTV
Citizen
Merhabalar. Bir mtl öneriside ben alayım. Vurum ve sıkılık arayışındayım ( Major en küçük delik benim için ideal sıkılık ). Atomizer aroma vermesede olur zaten aromasız 9 mg buharlıyorum. Aklımda Flash 4.5s+ var ama aradığım o mu pek bilmiyorum.
Spica pro tavsiye ederim

aliemirkose

aliemirkose 

SBTV
Citizen
T

Terlan3333

SBTV
Citizen
Öyleyse siren v2 yada galaxıes (biraz ıslık çıkarır ama) deneyin hocam
hocam siren v2 ile başladım mtl içime ilk atom oldu kendisi. Şimdi Major v2 ve kayfun lite five pawns kullanıyorum. Boğaz vurumunda daha üstü var mıdır diye araştırıyorum Flash 23 beğendim ama sonuç tilemahos olucak gibi.

murcix

murcix 

SBTV
Council
Community
Boğaz vurumu hissiyatı olarak majörden bir miktar önde olan Perseus var ve yedek pinleri ile de istediğiniz sıkılığı bulabilirsiniz lakin bu aralar pek bulunmuyor. Aklınızda olsun.

Fev de boğaz vurumu ile meşhur bir ato. Doğru bobin konumlandırması ile iyi bir sonuç alabilirsiniz. Kaldı ki fev çok geniş yanma odasına sahip olduğu için çift bobin takarak da kullanılır veyahut performans telleri ile. Çift bobin yapımı biraz zor fakat çok çok fena bir boğaz vurumu oluyor.

T

Terlan3333

SBTV
Citizen
Boğaz vurumu hissiyatı olarak majörden bir miktar önde olan Perseus var ve yedek pinleri ile de istediğiniz sıkılığı bulabilirsiniz lakin bu aralar pek bulunmuyor. Aklınızda olsun.

Fev de boğaz vurumu ile meşhur bir ato. Doğru bobin konumlandırması ile iyi bir sonuç alabilirsiniz. Kaldı ki fev çok geniş yanma odasına sahip olduğu için çift bobin takarak da kullanılır veyahut performans telleri ile. Çift bobin yapımı biraz zor fakat çok çok fena bir boğaz vurumu oluyor.
Tavsiyeniz için teşekkürler. Perseus önermişti bir arkadaşım ama söylediğiniz gibi bulamadık. Deck geniş olduğu için her türlü sarım yaparım umarım Fev üzmez beni. Tilemahos arıyorum bulamazsam kesin Fev-e yönelicem. Bir daha yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Üst Alt