• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
thetruth

thetruth 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
cok güzeller tat yorumlamaktan anlamam ve premium hic içmediğim icin karsilastirma yapamam ama cok kaliteli paketlenmiş ve hazirlanmis orası kesin denemenizi tavsiye ederim kalp kalp kalp
tempImageeQSF1Q.png

T

tyfun0733

SBTV
Citizen
Konular
0
Bende merak ettim baya da bu ayda çok açıldım birde 60 40 oranda içmedim daha önce biraz tedirgin etti beni.

T

tyfun0733

SBTV
Citizen
Konular
0
⚡ TRIBECA ⚡
Tütün, Pamuk Şeker, Kraker, Kuruyemiş

⚡ CANDYBECA ⚡
Tütün, Kraker, Karamel, Kuruyemiş
Bu ikisi yer değiştirecek sanırım.

Moby Labs.

Moby Labs. 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
1
⚡ TRIBECA ⚡
Tütün, Pamuk Şeker, Kraker, Kuruyemiş

⚡ CANDYBECA ⚡
Tütün, Kraker, Karamel, Kuruyemiş
Bu ikisi yer değiştirecek sanırım.
Selamlar. Yer değiştirmeyecek hocam. O aslında bizim Tribeca ve Candybeca yorumumuz. Her yerde standart olan tariflerden kaçındık. Beğenmek veya beğenmemek müşterilerimizin inisiyatifinde. Geri dönüşlere göre aksiyon alabiliyoruz.

T

TheSaint

SBTV
Citizen
Konular
5
8 çeşit aldım arkadaştan paketleme kargo iyiydi. 2 arkadaş yarım yarım değişerek kullanıyoruz. Yorumları yapacağım ama arkadaşım da bende bişey farkettik tam 2 gün içtikten sonra pamuk baya kararmış oluyor. Nedenleri neler olabilir. Efektör mü var acaba likitlerde?

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moby Labs.

Moby Labs. 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
1
8 çeşit aldım arkadaştan paketleme kargo iyiydi. 2 arkadaş yarım yarım değişerek kullanıyoruz. Yorumları yapacağım ama arkadaşım da bende bişey farkettik tam 2 gün içtikten sonra pamuk baya kararmış oluyor. Nedenleri neler olabilir. Efektör mü var acaba likitlerde?

Selamlar. Likit yorumlarınızı da bekliyoruz hocam. 2 gün süre boyunca sadece tek atomizer mi kullanıyorsunuz? Şundan soruyorum, eğer günde 4ml tüketiyorsanız tek atomizerde, 8ml likit tüketiminde pamuk kararması anormal değil.

Biz içeriklerimiz konusunda şeffaf oluyoruz. Efektör likit listemizin %30'luk kısmında çeşitli oranlarda bulunmaktadır. Lakin oran konusunda %1'i geçmiyoruz. Avrupa'da bunun yasal üst sınırı %2'dir. Aldığınız 8 çeşit likitte; Lemon Tart(%0.75 sweetener), Boss Reserve (%0.25 Super Sweet), Macaron (Sweetener yok), Tribeca(Sweetener yok), Black Sea (Sweetener yok), Blueberry Muffin (Sweetener yok), CreamyPecan(Sweetener yok) efektör bulunmaktadır.

Bunun dışında likitin renk yoğunluğu(kullanılan aromalardan kaynaklı), Nik* miktarı vb tüm durumlar pamuk kararmasında da ayrıca etkilidir.

Eğer yardımcı olmamızı istediğiniz başka konular varsa her zaman yazabilirsiniz.

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17

genel kanı bu yönde olsa da ben aroma karışımlarının çok çeşitten oluşturulmasına bağlıyorum...
mesela çerez+viski+vanilya+kavun+tütün (aromaları atarak söylüyorum) gibi 5-6 çeşit aroma girince bu sorun oluşuyor malesef... daha sık pamuk değiştirmek sizi yormuyorsa keyif almaya devam edin derim :) ...
(bu likitleri denemedim ama başka bir firmanın likitlerinde aynı sorunu yaşadım)

S

saint76

SBTV
Citizen
Konular
0
1134 nolu sipariş ile yerimi alayım. sadece major v3 e bakacaktım halbuki :)

aliemirkose

aliemirkose 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Moby Labs. Moby Labs. a buradan seslenmek istiyorum biz 18mg içenleri de düşünün belki sek nbase haricinde aromalı likitte tüketmek isteriz 😂

Moby Labs.

Moby Labs. 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
1
Moby Labs.

Moby Labs. 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
1
Moby Labs. Moby Labs. a buradan seslenmek istiyorum biz 18mg içenleri de düşünün belki sek nbase haricinde aromalı likitte tüketmek isteriz 😂
Selamlar. 18mg üretimi planlarımız da yok maalesef. Sıvı nikotinin kimyasal tadı aromayı çok etkiliyor hocam. 12mg dan yardımcı olalım. Hem de siz Nik* direncinizi düşürmüş olun :) iki taraf da kazansın ✌

aliemirkose

aliemirkose 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Selamlar. 18mg üretimi planlarımız da yok maalesef. Sıvı nikotinin kimyasal tadı aromayı çok etkiliyor hocam. 12mg dan yardımcı olalım. Hem de siz Nik* direncinizi düşürmüş olun :) iki taraf da kazansın ✌
😊 ozaman 3.kişi de araya giriyor(sigara ) 15mg nin kesmediği yerde 12mg çok hafif kalıyor maalesef

Moby Labs.

Moby Labs. 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
1
😊 ozaman 3.kişi de araya giriyor(sigara ) 15mg nin kesmediği yerde 12mg çok hafif kalıyor maalesef
Anlıyorum hocam. Bu konuda yardımcı olmayı çok isterdik. Sizi de kazanmak bizim için artı tabiki. Velhasıl, yardımcı olamadığımız için özür dileriz 🙏

aliemirkose

aliemirkose 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Anlıyorum hocam. Bu konuda yardımcı olmayı çok isterdik. Sizi de kazanmak bizim için artı tabiki. Velhasıl, yardımcı olamadığımız için özür dileriz 🙏
Ya senin güzel düşüncen yeter. Senin için DL atomizer alıp ona göre likit siparişi veririm. Ve ilgin için iyi niyetin için de çok teşekkür ederim

Üst Alt