• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
ati355

ati355

SBTV
Community
Konular
2
Sevgili buhar dostları biliyorumki sizde benim gibi majör v3 heyecanla beklemektesiniz.
Bir süredir takip ediyoruz ve anladımki v3 için son dokunuşlar yapılmaktadır.
Aynı V2 deki gösterilen ilgi gibi V3tede ön sipariş listesi gibi birşeyler hazırlanırsa üretici kardeşimizin süreci hızlandırmasına moral ve destek olacağı kanaatindeyim.

Forumda yetkili arkadaşları bu listenin oluşturması için davet ediyorum.

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Konuyu onayladık, ancak üreticinin yeni cihazla ilgili yol haritası netleşmeden, buradaki konu da doğal olarak net değildir, bilginize.

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Ancak geçmişte olduğu gibi, bu cihaz özelinde de SBTV üyeleri bu planlamada öncelikli olacaklar ve en doğru, güncel bilgilere ulaşabileceklerdir. Bu konuda Uzi Mods Uzi Mods 'a bir kez daha teşekkür ederiz.

Gazi

Gazi

SBTV
Citizen
Konular
3
Ön sipariş listesinden önce keşke 1-2 foto görebilseydik :(
Eski Fakirs Troy V3 hikayesine dönmez inşallah...

Son düzenleme:
Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Konu başlığı yanlış anlamaları düzeltmek açısından yeniden düzenlendi. Bilginize.

Gazi

Gazi

SBTV
Citizen
Konular
3
Evet konu başlığı bu şekilde daha makul olmuş hocam (y)

Raptoid

Raptoid 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
4
Eger burasi on siparis yeriyse beni 1. Siraya yazabilirsiniz.

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Kısa bir bilgi vereyim, sipariş aşamasına geçmek adına önümüzde henüz 1-2 ay daha olduğunu düşünüyorum. Daha önce de belirtmiştim, ürünün prototip halini aylar önce kullandım, beklemeye değer diyorum...

Gazi

Gazi

SBTV
Citizen
Konular
3
Kısa bir bilgi vereyim, sipariş aşamasına geçmek adına önümüzde henüz 1-2 ay daha olduğunu düşünüyorum. Daha önce de belirtmiştim, ürünün prototip halini aylar önce kullandım, beklemeye değer diyorum...
Üstadım beklemekten başka elden gelen başka bir şey de yok zaten :)
Ilımlı tavrınız takdire şayan ama kafamda tek soru var sadece.
Üretici neden tek bir tane bile ürün görseli paylaşmaz :unsure:
Ticari sır desek atomizer üreten ilk modör değil kendisi,
Klonlanma korkusu desek herhalde Çinliler bile bu kadarını yapamaz,
O halde nedir sebebi ?
Bu platforma özel bir duruşu, sevgisi var dediğiniz Ramazan bey bu platformda kendisini ve ürünlerini çok seven bu kadar insana ufak da olsa bir jest neden yapmaz ? Ben anlayamıyorum :)
Neyse, vardır bir bildikleri illaki :) Ben sadece sesli düşündüm diyelim...

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Üstadım beklemekten başka elden gelen başka bir şey de yok zaten :)
Ilımlı tavrınız takdire şayan ama kafamda tek soru var sadece.
Üretici neden tek bir tane bile ürün görseli paylaşmaz :unsure:
Ticari sır desek atomizer üreten ilk modör değil kendisi,
Klonlanma korkusu desek herhalde Çinliler bile bu kadarını yapamaz,
O halde nedir sebebi ?
Bu platforma özel bir duruşu, sevgisi var dediğiniz Ramazan bey bu platformda kendisini ve ürünlerini çok seven bu kadar insana ufak da olsa bir jest neden yapmaz ? Ben anlayamıyorum :)
Neyse, vardır bir bildikleri illaki :) Ben sadece sesli düşündüm diyelim...
haftaya türkiye'ye geçeceğim. uzi mods'la bir araya geldiğimizde bu konuyu bizzat ileteceğim, olmadı korsan bir kaç foto çekerim;)

Darko

Darko 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
0
Sabırsızlıkla bekliyorum ama konuyu unutur giderim ben. O yüzden şimdiden yerimi alayım.

reapert

reapert 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Sıramı alayım +1

Vape Mania

Vape Mania 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Bir önceki seriyi ilk çıktığında yine buradaki canlı yayının yapildigi gece sipariş verip almistim heyecanla beklemistim, Fakat bu defa sırf üreticinin umursamaz yaklaşımından dolayı, dünyanın en iyiside olsa almayacağım. İnsan ne kadar yoğun olursa olsun, burada 6 -8 aydır 2-3 kelam bekleyen insanlar icin 5 dakika ayırmaz mı ya ? Bu kadar özel bir grup varken, senin müsterin hatta fan kitlene 6 ayda 5 dakika ayıramıyorsan.... Hiçbir sebep ve bahane bana mantıklı gelmiyor açıkçası, alacaklara mutluluklar dilerim.

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Bir önceki seriyi ilk çıktığında yine buradaki canlı yayının yapildigi gece sipariş verip almistim heyecanla beklemistim, Fakat bu defa sırf üreticinin umursamaz yaklaşımından dolayı, dünyanın en iyiside olsa almayacağım. İnsan ne kadar yoğun olursa olsun, burada 6 -8 aydır 2-3 kelam bekleyen insanlar icin 5 dakika ayırmaz mı ya ? Bu kadar özel bir grup varken, senin müsterin hatta fan kitlene 6 ayda 5 dakika ayıramıyorsan.... Hiçbir sebep ve bahane bana mantıklı gelmiyor açıkçası, alacaklara mutluluklar dilerim.
Bu konuda size katılmıyorum. Çünkü cihazın hazırlık aşamasıyla ilgili üreticinin hiçbir beyanı olmadı. Üreticiyi seven bazı arkadaşlarımızın açtıkları başlıklarla yeni cihaz gündemi oluştu. Yani hazır ve açıklama yapılmıyor gibi bir durum söz konusu değil. Kaldı ki pandemi süreci vb. hemen herkes gibi üreticiyi de mesai olarak etkiledi, etkiliyor. Hasılı cihaz reele dönüştüğü an üretici bilgi de verecektir, pozitif ayrımda yapacaktır .

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17
konuyu takibe alayım da nolur nolmaz?

Koba Koba üstad eğer ön sipariş açılırsa üylere bir toplu mesaj ile bildirim sağlanabilir mi? mümkün müdür?

Koba

Koba 

SBTV
Yönetici
Admin Geo
Konular
248
Üst Alt