• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17
Icim seklinizi bilemiyorum ama bulabilsem sifir 1 adet daha alasim var. Farkli bir icimi var, belki de siren v2 den sonra 2. Atom olmasi nedeniyle kopamadim. Tc icim haric her seye geliyor arkadas :) tabi benim gazimada gelmeyin ;)
sağolsun bir arkadaşım denemelik gönderiyor beğenirsem alıcam uzatma kitli falan kozmetiğini bilemiyorum... çeşitli dezenfekte yöntemleri kullanarak temizleyeceğim önce... deneyeceğim sıfır takıntım yüzünden hem ürün bulmakta zorlanıyorum hem de zarar çok oluyor artık...

içim şekli olarak iondan biraz daha vurumlu (ki şart değil) ama flashtan daha yumuşak bir içim arıyorum... flashla ne yapsam düşüremedim vurumu...

gönderen arkadaş dengeli dedi aroma ve vurum... aroma aramadığım için severim gibi...

Gazi

Gazi

SBTV
Citizen
Konular
3
4 farklı modelini denedim, aman şöyle kadife buhar böyle şelale aroma söylentileriyle gaza gelip :cautious: Galiba bir yerde yanlışlık yaptım ama bulamıyorum bir türlü :D
Sevene saygım sonsuz ama bana hiç gelmedi bu marka..

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17
4 farklı modelini denedim, aman şöyle kadife buhar böyle şelale aroma söylentileriyle gaza gelip :cautious: Galiba bir yerde yanlışlık yaptım ama bulamıyorum bir türlü :D
sadece kadife içim yeter üstad aroma kullanmıyorum :D

Epek

Epek 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Hocam kimse kusura bakmasin, şelale aroma diyen hangi atomizer olursa olsun cok yanlis bir tabirdir. Herkesin ovup bitiremedigi gus dan ben aroma alamadim, alamadim demeyim yinede ama oyle aman aman degildi :) ama kimsenin sevmedigi siren 2 den gayet guzel aroma aliyordum. Bu konu goreceli. Kayfunda goreceli ama kabul gormus bir aromasi var. Kadife icimse baba gore degismezim :)

Üst Alt