12.MOD-ATO E襤TLER襤 | TAM襤R-BAKIM(01) Kanguru Mod

murcix

murcix 

SBTV
Community
Kat覺l覺m
15 Mar 2019
Tepki puan覺
13,232
Puanlar覺
113
Ben de duzelttim, alinlari da kaldiralim 五

aslinda ohm olcer, yani en meshuru coil father tab gibi aletler kullanim kolayligi saglar ama TC telleri ile uygun olmadigi icin almadim ben. Bu destegi veren herhangi bir mod ile yapiyorum kurulumlari.

Kanthal

Kanthal

SBTV
Citizen
Kat覺l覺m
9 Eki 2019
Tepki puan覺
6,474
Puanlar覺
113
Insider 2'yi diyorsan覺z evet tam bana g繹re hafif bir mod.
Klonu 癟覺ksa da alsak diyorum, ama u SB klonundan sonra in bileti al覺r m覺y覺m acaba diyorum.
Ama Anonymous 2'yi diyorsan覺z grav羹r ilemesi hari癟 beenmedim, y覺rt覺k kotlar gibi her yeri delik deik 不
Malzeme bu, yapcak bi ey yok! Tren yavalad覺 sanm覺t覺m, ama 癟覺kar galiba bir iki doru d羹zg羹n par癟a daha.儭

murcix

murcix 

SBTV
Community
Kat覺l覺m
15 Mar 2019
Tepki puan覺
13,232
Puanlar覺
113
Sevo-70 cipte ufak bir atesleme gecikmesi hissettim ben. Cok onemsenir mi bilmem ama var bana gore.
Insider ilk versiyon ile aklimda kalana gore cok farklilik da goremedim.

CnrSngl

CnrSngl 

SBTV
Community
Kat覺l覺m
12 Mar 2019
Tepki puan覺
1,257
Puanlar覺
93
Dayanamad覺m Vaporesso'ya mail att覺m. Ne zamand覺r akl覺mdayd覺 zaten. 繹yle Swag 2 ve Gen mod g繹r羹n羹m羹nde (robber-coating) ve dayan覺kl覺 bir plastik malzemeden, uygun ve hafif bir SBS mod yap覺n gari art覺k dedim. T羹m zamanlar覺n en iyi satan覺 olur, daha ne bekliyorsunuz anlamad覺m ki dedim. Geri d繹nmezler tabi ama 繹nemli olan fikri kafalar覺na yerletirmek. Mal bu Vaporesso ya, gideyim ge癟eyim unlar覺n balar覺na, ilk icraatim Swag SbS mod

st Alt