• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

8.Şehir Grupları(06) İzmir Grubu

• Konuyu başlatan Galbatorix
  • Başlangıç tarihi
Kınamayan Adam

Kınamayan Adam 

SBTV
Nation
İstanbul' da sürgündeki İzmirli cadı kardeşinizden kucak dolusu selamlar.
Bu İstanbul'un havası suyu zehirli arkedeş, herkes gergin, herkesin asfalyalar atık.
Al benden de o kadar...

Her Türk gencinin hayal ettiği gibi Ege’de bir sahil kasabasına geri dönüp pembe pancurlu müstakil bir evde yaşayacağım günü iple çekiyorum...?

Redwitch

Redwitch

SBTV
Nation
Al benden de o kadar...

Her Türk gencinin hayal ettiği gibi Ege’de bir sahil kasabasına geri dönüp pembe pancurlu müstakil bir evde yaşayacağım günü iple çekiyorum...?
Küçük oğlan da ünv. çağına gelsin ilk işim emekli olup Eskifoça'ya yerleşmek olacak. Ha gayret bi on sene kaldı ?

Kınamayan Adam

Kınamayan Adam 

SBTV
Nation
Küçük oğlan da ünv. çağına gelsin ilk işim emekli olup Eskifoça'ya yerleşmek olacak. Ha gayret bi on sene kaldı ?
Yaklaşık aynı dönemlere denk gelir, ama benim tercih körfezin öbür tarafı, Urla’dan yana...:) Eski Foça’yı da severim amma...

Serest

Serest 

SBTV
Nation
Cumartesi daha işten çıkamayanlardan selamlar. Motor sezonu başlıyor, iman gevretme antrenmanları yapıyoruz :)

HMA

HMA 

SBTV
Nation
Her ne kadar manisa merkezde yaşıyor olsamda eşimin izmirli olması münasebetiyle kendimi hep bir izmirli görüyorum :) enişte kontejyanı varmı :) daha manisa grubu açanda yokken acık buralarda takılayım sonra çok karışır burası istanbuldan göçenler gurbette olanlar derken alır başını gider bu konu :)

Cansın Kahyaoğlu

Cansın Kahyaoğlu 

SBTV
Nation
İzmirde bi buluşmamı organize etsek ne?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: HMA
Sinflesh

Sinflesh 

SBTV
Nation
Şimdi bu forumda Denizli grubu açılırsa ben tek başıma takılırım. Şuraya araya bi yere gireyim en iyisi. ?

Demlik

Demlik

SBTV
Community
Birileri İzmir’mi dedi? Beni de unutmayın :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt