• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
azash

azash 

SBTV
Council
Konular
4
Merhaba arkadaşlar ion v2 aldım buradan bir arkadaştan birkaç sorum olacak. İon v2 nin altında seri numarası yazması gerekmiyor mu ? Birde deck te değişikliğe gidilmişti eski seri ile yeni seri arasındaki fark nedir ve nasıl ayırt ederim ? Detaylı bilgisi olan var ise yardımcı olursa çok memnun olurum.
ilk seri de kutup başlarının konumu ters veya vida yönleri tersti. Ters sarım yapıyordu kullanıcılar.
Ayrıca bildiğim kadarıyla deck altındaki parçayı soktuğümüzde ki alt hava girişleri ilk seride daha dardı. sonraki güncellemelerde o delikler biraz daha genişletildi veya tam tersi oldu :)
Burada belki fakirsmods fakirsmods hızlı cevap donemeyebilir sorulara. Ancak diğer sitede (esf) fakirsdestek ve site üzerinde ki whatsup destek numarasından gayet hızlı dönüşler yapılıyor diye biliyorum.

Saldıray Abi

Saldıray Abi 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
4
ilk seri de kutup başlarının konumu ters veya vida yönleri tersti. Ters sarım yapıyordu kullanıcılar.
Ayrıca bildiğim kadarıyla deck altındaki parçayı soktuğümüzde ki alt hava girişleri ilk seride daha dardı. sonraki güncellemelerde o delikler biraz daha genişletildi veya tam tersi oldu :)
Burada belki fakirsmods fakirsmods hızlı cevap donemeyebilir sorulara. Ancak diğer sitede (esf) fakirsdestek ve site üzerinde ki whatsup destek numarasından gayet hızlı dönüşler yapılıyor diye biliyorum.
Murat bey ile görüştüm. Tüm sorularıma net cevaplar aldım. Sağolsun çok ilgilendi :)

fakirsmods

fakirsmods 

SBTV
Commercial
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
5
Merhabalar
ilk seri 2. seri diye birşey yok aslında Alman ve Çin'li kloncular için yapılmış uygulama idi. 😂 ilk 100 adet piyasaya sürüldü, sonrasında 89 adet yurtiçi kullanıcılarının deckleri değiştirildi.

Sevgiler...

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
17
Merhabalar
ilk seri 2. seri diye birşey yok aslında Alman ve Çin'li kloncular için yapılmış uygulama idi. ilk 100 adet piyasaya sürüldü, sonrasında 89 adet yurtiçi kullanıcılarının deckleri değiştirildi.

Sevgiler...
Güzel yöntemmiş abi

Üst Alt