• Bu bölüm Yönetim'e aittir. Üyelerimiz konu açamazlar.
  • Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Yönetim Duyuru İlanım neden onaylanmıyor?

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

Öncelikle bildiğiniz üzere SBTV'ye üye olan her üyenin şartsız ve koşulsuz ikinci el ilan listeleme hakkı var.

Ancak;

1-İLANINIZA BİR FOTOĞRAF KOYMAZSANIZ, İLANINIZ SİLİNİR.

2-FOTOĞRAF KOYDUNUZ, ANCAK BİR NOT KAĞIDINA "KULLANICI ADINIZI,GÜNÜN TARİHİNİ VE SBTV" YAZMADIYSANIZ, İLANINIZ SİLİNİR.

3-PİL, LİKİT SATAMAZSINIZ.İLANINIZDA BU TÜRDE BİR İBARE BULUNUYORSA, İLANINIZ SİLİNİR.

4-İLANINIZDA PİL VEYA LİKİT HEDİYE EDİYORUM VB. İFADELER DE YER ALAMAZ. Ö.M İSTEYEN ALICIYA İSTERSENİZ BİLDİRİRSİNİZ. KABUL EDERSE GÖNDERİRSİNİZ, ANCAK İLANINIZDA PİL VE LİKİTLE İLGİLİ İBARE BULUNAMAZ, BULUNURSA İLANINIZ SİLİNİR.

İyi forumlar

Koba 

SBTV
Admin Geo
Aşağıdaki bildirim, Üye İlanları/Satıyorum bölümünde de mevcuttur...

• A) İlanınızın Onaylanması İçin: 1-Önek Seçiniz. 2-Konu başlığını yazınız. 3-Ürünün markasını, modelini, fiyatını yazınız. 4-Ürün Klonsa mutlaka yazınız. 5-Ürünle ilgili varsa diğer açıklamaları yazınız. 6-Her ürün için en az "1 Adet Fotoğraf" ekleyiniz. Fotoğrafta, ürünün yanında bir not kağıdına el yazısıyla yazılmış "Günün tarihi, kullanıcı adınız ve SBTV yazısı" bulunmalıdır.
  • B) Ürününüz Satıldıysa veya İlanınızı İptal Etmek İstiyorsanız: 1-İlanınızı açın. 2-"Konuyu Düzenle" bölümünü seçin. 3-Önek kısmından "Üye Satış İlanı" önekini kaldırıp "İlanı Kapat" önekini seçin. 4-Yaptığınız değişikliği kaydedin. *İlanınız otomatik olarak kapanacak ve ilan listesinden kalkacaktır.*
  • C) Şu Ürünlerin Satışını Gerçekleştiremezsiniz, İlanınızda Bu Ürünlere "Hediye Ediyorum" Benzeri İbarelerle Bile Olsa Yer Veremezsiniz: 1-Pil (Dahili pile sahip cihazlar hariç). 2- Likit. (Kullanılmış veya Kullanılmamış) 3-Sıfır Ürün.

ilan.JPG

traeumt 

<3 diacetyl
Community
Şimdi dener misin, belki de genel yetkilerle çakışıyor...
Demin kaydedip çıktığımda direk hata mesajı karşıladı beni fakat şimdi ilanı bulamıyorum.Muhtemelen Sildi ilani ve saklı olan mesaj id ye yönlendirdiği için kayıttan sonra bana yetkiniz yok mesajı geldi.Teşekkürler bilgilendirme için.

Koba 

SBTV
Admin Geo
Demin kaydedip çıktığımda direk hata mesajı karşıladı beni fakat şimdi ilanı bulamıyorum.Muhtemelen Sildi ilani ve saklı olan mesaj id ye yönlendirdiği için kayıttan sonra bana yetkiniz yok mesajı geldi.Teşekkürler bilgilendirme için.
Aynen silmiş, çalışıyor

Ares3535 

Nosce te ipsum
Community
Selamlar , başından beri bu durumda, buna yetkiniz yok diyor ama siliyor, nasıl olsa çalışıyor diye çok da seetmedim ben

Üst Alt