12.MOD-ATO ÇEŞİTLERİ | TAMİR-BAKIM(01) HighEnd ve Mesh

• Konuyu başlatan Denklem2a 
  • Başlangıç tarihi
murcix

murcix 

SBTV
Community
Bu mesh yerine celik besleme fitili kullanilamaz mi? Var midir oyle tembel isi :geek:

CevizAğacı

CevizAğacı 

SBTV
Community
benim de aklıma geldi ama denemedim hiç :) karlson'un bu amaçla yaptığı kalın rope'lar var, onlardan alacağım ilk fırsatta.
Valla karlson a en çok para kazandıran galiba biziz hocam, ne dersin ? 😇😇😇

murcix

murcix 

SBTV
Community
benim bu sistemde bir de yogusan likitin direkt tanka sizmasi yada mesh uzerine yapisip habire bunun buharlasmasi endisem var.
konuya hic hakim degilim ama bir sarimin 6 ay kullanildigi gibi birsey kalmis aklimda.
likit degisimi falan nasil oluyor, mesh sokulup yikaniyor mu ?
cok pratik gelmiyor bana bu sistem. aroma yonunden olumlu bir gelisme sagladigini dusunuyorum ama bogaz vurumu yada diger parametrelerde davranisi nedir fikrim yok.

CevizAğacı

CevizAğacı 

SBTV
Community
benim bu sistemde bir de yogusan likitin direkt tanka sizmasi yada mesh uzerine yapisip habire bunun buharlasmasi endisem var.
konuya hic hakim degilim ama bir sarimin 6 ay kullanildigi gibi birsey kalmis aklimda.
likit degisimi falan nasil oluyor, mesh sokulup yikaniyor mu ?
cok pratik gelmiyor bana bu sistem. aroma yonunden olumlu bir gelisme sagladigini dusunuyorum ama bogaz vurumu yada diger parametrelerde davranisi nedir fikrim yok.
Düzgün bir sarım çok uzun süre kullanılabilir hocam benim son sardığım meshin üstünden 1.5 ay geçmiştir, hala kullanılıyor.

Evey likit kalıntıları mesh ve rope üzerinde kalıyor o zaman sarımı bozmadan, tanktaki likiti boşaltıyoruz ve meshin üzerine birkaç damla hidrojen peroksit damlatıyoruz ateşliyoruz, bunu birkaç defa yaptığımızda mesh temizleniyor. İlk sardığımız gibi oluyor nerdeyse. 2 veya 3 tankta bir bu şekilde temizleme yapıyoruz hocam.

murcix

murcix 

SBTV
Community
Tesekkurler @CevizAğacı , ben bu topa girmek icin henuz acele etmeyeyim :)

Üst Alt