• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Hangisi? Hangi Pamuk Neden ?

• Konuyu başlatan Maraz
  • Başlangıç tarihi
Maraz

Maraz

SBTV
Community
Bu anket kullanıcıların hangi pamuğu neden kullandığı ve ilerde kullanıcıların pamuk kıyaslamasında tercihi için yardımcı olmak adına açılmıştır.

Taylan82

Taylan82

SBTV
Nation
Cotton bacon prime kullaniyorum su an, daha once texas tuff juicy wix kullandim, onlardan da memnundum, yani sentetik olmadikca sorun yok kullan ne buluyorsan, dogru sarim onemli olan pamugu icimize cekmiyoruz, coil icinde bosluk birakmadiktan sonra dryhit almazsiniz zaten

sotw

sotw 

SBTV
Council
Nation
İlk başlarken cotton bacon kullanıyordum.Daha sonra cotton bacon prime denedim ve şu anda da kullanmaya devam ediyorum.Emilimi daha hızlı ve likit tutma kapasitesi daha yüksek.

Floydiian

Floydiian

SBTV
Community
İlk sarıma başlayınca 180’li muji almıştım. Arada cotton bacon prime kullansam bile sıklıkla muji kullanıyorum. Daha yarısı duruyor mujinin

Aspirin

Aspirin 

SBTV
Community
Commercial
Atomizere ve kullanım şekline göre pamuk seçimi değişebilir.

Misal; sub ohm'un dibine vuracaksanız Texas Tuff ürünleri, DL'de performans telleri ve genel kullanım için Cotton Bacon Prime, MTL için Cotton Bacon V2, MTL'de tütün severler için Muji...

Penodatta bir süre prime kullandım ve akıtma sorunu yaşadım. Cotton Bacon V2.0 denediğimde pamuklamayı özensiz yapsam bile asla akıtmadı. :)

AlphaVaper

AlphaVaper 

SBTV
Community
180 li muji. Alın yıllarca kullanın. Dönüp dolaşıp yine muji.
İlk RDAmı aldığımda 20li muji almıştım 3 ay kullandıktan sonra 2 metre Rayon aldım mujinin paketinde hala 2 tane duruyor rayon 2 ayda da 1 buçuk metre kaldı, ama ikisi arasında hem kullanım kolaylığı hem de tad olarak rayon daha güzel, ikisi de ucuz zaten ama bir öğrenci olarak daha hesaplı ve kolay kurulum olmasını istiyorsanız RDAda muji RTAda rayon kullanmanızı tavsiye ederim

O

oknakn79 

SBTV
Community
Puff ya da Muji çünkü ucuz..!

Ugur

Ugur 

SBTV
Nation
Çoğu pamuğu kullandım. Bana göre en ideali Cotton bacon prime hızlı emilim, sıfır pamuk tadı tek sıkıntısı likitleyince biraz şişiyor 😊

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
Çoğu pamuğu kullandım. Bana göre en ideali Cotton bacon prime hızlı emilim, sıfır pamuk tadı tek sıkıntısı likitleyince biraz şişiyor 😊
Aslında çok güzel bi sıkıntı
Rahat rahat çoğu atomizerde büyük pamuk havuzu olanlarda bile 2mm klavuzla yapilan sarimlarda pamuk sisince akitma sorunu olmaz

Ugur

Ugur 

SBTV
Nation
Aslında çok güzel bi sıkıntı
Rahat rahat çoğu atomizerde büyük pamuk havuzu olanlarda bile 2mm klavuzla yapilan sarimlarda pamuk sisince akitma sorunu olmaz
Aslında şunu da ekleseydim iyi olurmuş zamanla pamuğa alışınca pamuğun şişeceğini öngörüp ona göre pamuklama yapınca sorun ortadan kalkıyor 😂

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Her halükarda rayon :)

yobb

yobb 

SBTV
Council
Nation
muji el alışkanlığından yılların verdiği olay bide yetiyor sek nbase ve tütün grubu ilikit tükettiğim için fazlasını aramıyorum
arada da cotton bacon oda fena değil hem sek nbase de hemde tütün grubunda

DODANLI

DODANLI 

SBTV
Community
Bacon v2 kullandıktan sonra prime almaya başladım. Bacon v2 den de memnundum, prime dan da..
Bulduğum, ulaşabildiğim sürece de prime almaya devam edeceğim.

Aspirin

Aspirin 

SBTV
Community
Commercial
Dl kullanmayalı aylar oldu hocam, mtl de besleme, doku yapısı ve tadının büyük oranda nötr olması ve madden prime göre çok dhaa uygun olması.
Evet, MTL'de oldukça başarılı.

Nacruno

Nacruno 

SBTV
Community
Uzun süre mujiden sonra cotton bacon prime denedim ve çok memnun kaldım. Evet pamuk likiti gördümü şişiyor ve açıkçası bu benim işime geliyor akıtma derdi olmuyor. Zaten el alıştımı ona göre pamuk miktarı ayarlanıyor. Bir de ben bir fitili 3 bölüp öyle kullanıyorum. Daha tasarruflu oluyor. Pamuğu koparırken ziyan olmuyor. Ama rayonuda merak etmiyor değilim :D

Escobar

Escobar 

SBTV
Nation
cotton bacon prime aldım yeni ama bana okadar güzel gelmedi şahsen v2 daha çok hoşuma gitmişti 😄

Mutattırosso

Mutattırosso

SBTV
Community
Muji vazgeçilmezim oldu. Kolay basit kullanımı var. Birde alıştım artık..

Üst Alt