• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

SBTV Geçici İlan Yasağı

MoNoT10

MoNoT10 

SBTV
Council
Nation
Guzel fikirler gelmiş gerçekten
Yapilabilirligi de mumkun bence böyle bir başlık olsa ve sonrasında isin resmiyeti icin ilana gidilse ilan kalabaligi da olmaz
Konuda her ne kadar istek durumu olsa da ilan resmiyeti olmalı çünkü konu icindeki ikili anlaşmalar bir sure sonra om uzerinden gitmeye baslar
Bu da zaman icinde yonetimin başına dert olur şikayet konulari vs.vs...
İki türlü sonuç geldi simdilik aklima
Birden fazla talep soz konusu olursa ilani acmak ve oradaki ilk om muamması konusunda sorun olabilir
Digeriyse @Namca nin dedigi gibi diledigine satma rahatligi olmasi
Tabi uzerine fikir eklenebilir detaylandirilabilir belli bir kalip ve kural içinde hayata geçirilebilir hepsinin ayri ayri ve kompleks bicimde degerlendirilmesi gerekir...
Tabi yeterli ragbeti gormezse goygoy huviyetinden oteye gecmeyecektir

Birsey daha

eger böyle bisey mümkün olursa forumun cazibesini de artıracaktır diye düşünüyorum

Son düzenleme:
supinoza

supinoza 

SBTV
Citizen
Guzel fikirler gelmiş gerçekten
Yapilabilirligi de mumkun bence böyle bir başlık olsa ve sonrasında isin resmiyeti icin ilana gidilse ilan kalabaligi da olmaz
Konuda her ne kadar istek durumu olsa da ilan resmiyeti olmalı çünkü konu icindeki ikili anlaşmalar bir sure sonra om uzerinden gitmeye baslar
Bu da zaman icinde yonetimin başına dert olur şikayet konulari vs.vs...
İki türlü sonuç geldi simdilik aklima
Birden fazla talep soz konusu olursa ilani acmak ve oradaki ilk om muamması konusunda sorun olabilir
Digeriyse @namcanin dedigi gibi diledigine satma rahatligi olmasi
Tabi uzerine fikir eklenebilir detaylandirilabilir belli bir kalip ve kural içinde hayata geçirilebilir hepsinin ayri ayri ve kompleks bicimde degerlendirilmesi gerekir...
Tabi yeterli ragbeti gormezse goygoy huviyetinden oteye gecmeyecektir

Birsey daha

eger böyle bisey mümkün olursa forumun cazibesini de artıracaktır diye düşünüyorum

Aslinda mantiken gayet de mümkün hocam. Yıllar önce facebookta rahatca alım satım yapılırken sistem bi yerde bu şekilde işliyordu. İlk öm / msj atan alır diye bir kaide yoktu.

Bu vesile ile 18 yasin altindakilerden, kelepirci bezirganlara hatta aromamizer ilani altinda amcaogluna coilli ato soranlara kadar görmezden gelip istediğimize satabiliyorduk.

CmZ

CmZ 

SBTV
Community
Sayın @Koba Hediye vermek için başlık açabiliyor muyuz ? Buradan sorayım. Suistimal edilmemesi için Şartlı hediye ama öyle önüne gelene yok :D
Misal bende şuan vega rda var.(2. el olarak kısa süre önce buradan aldım) Burada talep görmediği için başka platforma satışa koydum. talep olmayınca hediye edeyim biri kullansın ve bir silsile olsun niyetim) Kullanmak istiyen birine hediye edeceğim. Ama şartım var Kızılay veya Lösev e bağış yapacak gönlünden geçtiği kadar tutarın önemi yok. ( 5 tl atana vermem ona göre atın :D:D ) yada HEDİYEYİ alan kişi yine aynı konu altına bir hediye sunucak rda/rta/rdta hediyeye koymak zorunda gibisinden mümkün mü ? Aslında mümkünde YASSAH mı diye sormak istedim :)

Ekleme Bir kaç yere ekleme yaptım anlatım bozukluğu olmuş olabilir

Namca

Namca 

SBTV
Community
Sayın @Koba Hediye vermek için başlık açabiliyor muyuz ? Buradan sorayım. Suistimal edilmemesi için Şartlı hediye ama öyle önüne gelene yok :D
Misal bende şuan vega rda var.(2. el olarak kısa süre önce buradan aldım) Burada talep görmediği için başka platforma satışa koydum. talep olmayınca hediye edeyim biri kullansın ve bir silsile olsun niyetim) Kullanmak istiyen birine hediye edeceğim. Ama şartım var Kızılay veya Lösev e bağış yapacak gönlünden geçtiği kadar tutarın önemi yok. ( 5 tl atana vermem ona göre atın :D:D ) yada HEDİYEYİ alan kişi yine aynı konu altına bir hediye sunucak rda/rta/rdta hediyeye koymak zorunda gibisinden mümkün mü ? Aslında mümkünde YASSAH mı diye sormak istedim :)

Bir yerlerde buna benzer birşeyler paylaşmıştım linç yedim ,olay şuydu atıl durumdaki ürünlerimizi bir açık arttırma sisteminin içine monte edelim .ve bir fonda toplayalım .fonda oluşan bu tutarları yine forum üyelerinin belirlediği bir .yardım kuruluşuna aktaralım temelindeydi. böylece hem alan arkadaşlar yararlanmış hem de atıl durumdaki ürünlerimiz faydalı bir iş için değerlendirilmiş olur.du ,detaylandırılması katılımcı arkadaşların katkıları ile geliştirilebilirdi.

CmZ

CmZ 

SBTV
Community
Bir yerlerde buna benzer birşeyler paylaşmıştım linç yedim ,olay şuydu atıl durumdaki ürünlerimizi bir açık arttırma sisteminin içine monte edelim .ve bir fonda toplayalım .fonda oluşan bu tutarları yine forum üyelerinin belirlediği bir .yardım kuruluşuna aktaralım temelindeydi. böylece hem alan arkadaşlar yararlanmış hem de atıl durumdaki ürünlerimiz faydalı bir iş için değerlendirilmiş olur.du ,detaylandırılması katılımcı arkadaşların katkıları ile geliştirilebilirdi.
Valla üstad linçlemek isteyen buyursun :)
Gardımı aldım bekliyorum :)

Niyet önemli be üstad rabbim kötüleri ile karşılaştırmasın

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation

Ben 2-3 kez yaptım onu hocam, 3 gün sonra 2.el satış ilanlarında gezdi ürünler.
Amma bağış olayı güzel imiş, benden de bir şeyler çıkar onay gelir ise.
Makbuzu ver, takip no'yu al gibi bir şey.

Darko

Darko 

SBTV
Citizen
O bul karıyı, al parayı değil miydi yaw ? Kızı bulan alırdı parayı 😊
ekşide de bul karoyu al parayı yazmışlar
biri doğru ama hangisi
Bul karayı al parayı hocam o. Siyah rengi bulunca parayı alırsınız. Var mı arttıran :LOL:

Üst Alt