• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Kullanım Kılavuzu Forum Teknik Konular: Hata Bildirimi, Görüşler & Genel Sorular

Anton

Anton 

SBTV
Council
Community
Bence böyle bir konuya ihtiyaç var, çünkü son bir kaç gündür bazı kullanıcı dostlardan teknik bir takım şikayetler duydum. En azından dost meclisinde konuşulacağına burada da konuşulsun ki bir an önce çözümlenebilsin. :)

Ben başlayayım:

Hata Bildirimi: Foruma fotoğraf eklenemiyor. Fotoğraf eklemeye çalışıldığında "Geçici dizin eksik olduğundan yükleme başarısız oldu. Herhangi bir dosya yüklenmeden önce site yöneticisinin bunu çözmesi gerekir." uyarısıyla karşılaşıyor kullanıcı.

Görüş: Başlık etiketlerindeki son değişiklikleri beğenmediğimi ve çok karmaşık göründüğünü belirtmek istiyorum. Özellikle numaralandırma olayı gerçekten olmamış durumda (örn. 1.BİR SORUM VAR?(01)). Eski haline dönse pek bir hoş olabilir gibi.

Genel Sorular: Ben dahil bazı kullanıcılarda Blue CM şeklinde yeni bir rütbe görünüyor. Tam olarak ne olmuş oluyor bu? :)

@Koba @Pineapple

Kanthal

Kanthal

SBTV
Citizen
Foruma giriş yaparken de hata bildirimi geliyor bazen. 😕

murcix

murcix 

SBTV
Council
Community
Android App uzerinden foto yuklenemiyor.

Ogkush

Ogkush 

SBTV
Citizen
@Koba hocam, Anton üstadım sormuş bende merak ettim blue cm ne anlama geliyor?

Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
@Koba hocam, Anton üstadım sormuş bende merak ettim blue cm ne anlama geliyor?
Doğrulanmış üyeleri ayırmak için kurduğumuz bir gruptu. 10-15 güne kadar ilan sistemimiz tamamen güncelleme alacağı için tekraren kaldırıldı.

Üst Alt