• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

4.Kullanıcı Kulübü(06) Flash-E-Vapor (FEV) Kullanıcıları Kulübü

• Konuyu başlatan omeringen 
  • Başlangıç tarihi
Aykutumut

Aykutumut 

SBTV
Citizen
Raptoid

Raptoid 

SBTV
Citizen
Flash-I-Seven

Flash-I-Seven

SBTV
Community
@Flash-I-Seven sagolsun beni sahiplendirmisti bir kere 🤣
Afiyet olsun hocam anlıklardan takip ettiğim kadarıyla aranız flash ile iyi. Flashı sevmenize vesile olabildiysem benim için büyük mutluluk :)
@otgunz hocamın da ilk flashını almasına vesile olmuştum bazen anlıklarda yorumlar da flash ile yaşadığı aşkı görüp mutlu oluyorum :D

Raptoid

Raptoid 

SBTV
Citizen
Afiyet olsun hocam anlıklardan takip ettiğim kadarıyla aranız flash ile iyi. Flashı sevmenize vesile olabildiysem benim için büyük mutluluk :)
@otgunz hocamın da ilk flashını almasına vesile olmuştum bazen anlıklarda yorumlar da flash ile yaşadığı aşkı görüp mutlu oluyorum :D
Sen beni hatirlamadin :)

A

Alfa20 

SBTV
Citizen
Bana da güzel bir shenray fev17 vermiştiniz sağ olun. tabi ilk heyecanla açmaya çalışırken pimi kırmasam daha iyiydi :)

Flash-I-Seven

Flash-I-Seven

SBTV
Community
Bana da güzel bir shenray fev17 vermiştiniz sağ olun. tabi ilk heyecanla açmaya çalışırken pimi kırmasam daha iyiydi :)
Siz de sağolun var olun üstadım. Siz açmaya çalışırken kırmasanız o zamanla kendi kendinı kırıp düşürürdü büyük ihtimalle :D bazı klonların kaçınılmaz sonu bu oluyor, neyseki o haliyle de kullanılabilir olması sevindirici :)

A

Alfa20 

SBTV
Citizen
Siz de sağolun var olun üstadım. Siz açmaya çalışırken kırmasanız o zamanla kendi kendinı kırıp düşürürdü büyük ihtimalle :D bazı klonların kaçınılmaz sonu bu oluyor, neyseki o haliyle de kullanılabilir olması sevindirici :)
Evet krık olması hiç mi hiç sorın olmadı. Sadece gözle hizalamak gerekiyor. Hatta elimdeki ato şu anda sizin fev :)

Üst Alt