• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
asksakizi

asksakizi

SBTV
Citizen
Konular
2
Başlıkta gözüktüğü gibi fiyat performans anlamında beni tatmin edecek uçuk olmayan 2. el alabileceğim 100-200TL arası MTL Atomizer arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, önerilerinizi bekliyorum :coffee:

Vecihi.vol2

Vecihi.vol2 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
H.Finch

H.Finch 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Penodat ama ilki

MoNoT10

MoNoT10 

SBTV
Council
Konular
5
Md mtl hem aroma hem vurum,kısa boyutuna rağmen tatmin edici likit kapasitesi, çeşitli afc opsiyonuyla geniş yelpazede içime imkan vermesi

C

comefast 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
13
Hocam kayfun prime alın kadife gibi bir içime ve soğuk buhar var. Mtl kitide alırsanız güzel vurum ve sıkılık elde edersiniz. Ama çok sıkı içim sevmiyorsanız benim gibi orjinal haliylelede gayet güzel

asksakizi

asksakizi

SBTV
Citizen
Konuyu Başlatan
Konular
2
Hali hazırda yıllardır doggystyle 2k16 kullanıyorum ve artık sıkıldım değiştirmek istiyorum. Daha önce kullandığım atomizerler kayfun v3 mini ve berserker mtl rta kullandım. berserker mtl rta hep akıtıyor o yüzden kullanamadım diyebilirim.

Reyes

Reyes 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
kullandığın atomizerlere bakılırsa havadar bir atomizer istiyorsun dvawr bunlardan biri olabilir tütün mü daha çok kullanırsın sıkı mı olsun havadar mı olsun vs bir sürü opsiyonel soru var cevabını bekleyen :D

asksakizi

asksakizi

SBTV
Citizen
Konuyu Başlatan
Konular
2
ne çok dar olsun ne çok havadar olsun orta tercih ederim. likit olarak anml looper, police man tarzı likitler kullanıyorum.

omeringen

omeringen 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
3
Filaş yok mu o paralara, her yola gelir.

Reyes

Reyes 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
ne çok dar olsun ne çok havadar olsun orta tercih ederim. likit olarak anml looper, police man tarzı likitler kullanıyorum.
dvarw kayfun prime skyline integra gibi atomizerler sana uyabilir bence

Üst Alt