• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Anket Favoriniz Hangi VG?

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi

Favoriniz Hangi VG?

• Kullanılan toplam oy
    73
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Eksik şık varsa yazın lütfen.

pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
Eksik şık varsa yazın lütfen.
Adminim IOI firması Malezya/Endonezya bölgesinde büyük firmadır ,saflığıda o segmentte diğerlerine göre bi tık yüksek ve nötr.Dilerseniz ekleyin.
Carlo Erba Fransanın Mercki diyebiliriz,küçük reaktörlerde üretir,saflık derecesi yüksek, bence tam f/p ürünü ,herkese tavsiye ederim,nötr.

serbest

serbest 

SBTV
Nation
Sigma güzel, Chemnovatic güzel. TFA'yı İlke'den önce elde edip içip beğenmiştim, tekrar denemek istiyorum bu ara.

Electro Vape

Electro Vape 

SBTV
Community
Uzun dönem Sigma kullandım. Mtl ye kaymaya başlayınca Carlo yu daha çok tercih etmeye başladım, nötr tattan dolayı. Tedarikçiler getirmiyor ya da getiremiyor, aynı zamanla listede de yok ama bulabilsem nude vg ilk tercihim olur. Carlo peşinden gelir

pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
Uzun dönem Sigma kullandım. Mtl ye kaymaya başlayınca Carlo yu daha çok tercih etmeye başladım, nötr tattan dolayı. Tedarikçiler getirmiyor ya da getiremiyor, aynı zamanla listede de yok ama bulabilsem nude vg ilk tercihim olur. Carlo peşinden gelir
hocam vg çok var ortalıkta bence nude nik getirsin birisi de deneyelim,düzgün firma sanırım.

Üst Alt