• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

1.ANKETLER(03) Favoriniz Hangi Pamuk?

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi

Favoriniz Hangi Pamuk?

• Cotton Bacon

Kullanılan: 77 43.8%
  • Kendo

Kullanılan: 6 3.4%
  • Juicy Wix

Kullanılan: 2 1.1%
  • Japon Organik (Muji-Koh Gen Do vb.)

Kullanılan: 28 15.9%
  • Titanium Fiber

Kullanılan: 1 0.6%
  • Rayon Fiber

Kullanılan: 24 13.6%
  • Native

Kullanılan: 0 0.0%
  • Klaud

• Fiber Freaks

Kullanılan: 7 4.0%
  • Coil Master

• UD

• VCC

• Vapefly Firebolt

Kullanılan: 3 1.7%
  • Wotofo

• Geekvape Feather

• Texas Tuff

• COTN

• JellyFish

• Fiber N Cotton

Kullanılan: 20 11.4%
  • Puff

• Kullanılan toplam oy
    176
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

@Karagezgin üstada destek olsun, kullandığınız favori pamuk markanız, ve mümkünse tercih nedeniniz ve deneyimlerinizle ilgili bir kaç kelam...

Karagezgin

Karagezgin 

SBTV
Community
Titanium Fiber Cotton tabiki seçeceğim pamuk bu olurdu. Özellikle DL de ki performansı ayakta alkışlattıracak cinsten :)) DL RDA cılar yaklaşsın hemen:D:D

sotw

sotw 

SBTV
Council
Nation
Cotton bacon prime, artısı yüksek emicilik eksi yönü çabuk şişmesi ve besleme yuvaları sınırlı büyüklükte olan atolarda besleme sıkıntısı çıkarması. Bunu da mümkün olan enaz pamuklama ile çözüyorum.

murcix

murcix 

SBTV
Community
Cotton bacon prime, artısı yüksek emicilik eksi yönü çabuk şişmesi ve besleme yuvaları sınırlı büyüklükte olan atolarda besleme sıkıntısı çıkarması. Bunu da mümkün olan enaz pamuklama ile çözüyorum.
Prime pamuk GTA decklerde bana sorun acti hep. sisiyor ve hava akisini engelliyor. Emilim olmayinca sonu dry-hit. Sevemedim o nedenle ve hep V2 kullaniyordum.

Vapefly cotton clouds kullaniyorum bu aralar. Cotton bacon serilerinden cok farkli bir yapisi var, biraz muji edasina sahip ama buzulme, sisme huyu yok. nasil koyuyorsam oyle buluyorum tanki acarken. Son olarak emicilik cok yuksek. Daha likiti havadayken emiyor :) cok ucuz bir pamuk birde. Aliden siparis verenlere seslenip, sepete 1 tane atip denemelerini isterim.

sotw

sotw 

SBTV
Council
Nation
Prime pamuk GTA decklerde bana sorun acti hep. sisiyor ve hava akisini engelliyor. Emilim olmayinca sonu dry-hit. Sevemedim o nedenle ve hep V2 kullaniyordum.

Vapefly cotton clouds kullaniyorum bu aralar. Cotton bacon serilerinden cok farkli bir yapisi var, biraz muji edasina sahip ama buzulme, sisme huyu yok. nasil koyuyorsam oyle buluyorum tanki acarken. Son olarak emicilik cok yuksek. Daha likiti havadayken emiyor :) cok ucuz bir pamuk birde. Aliden siparis verenlere seslenip, sepete 1 tane atip denemelerini isterim.
Bir eksi tarafı da siren penodat gibi genesis tipi tanklar da ikinci dolumdan sonra likiti taşıyamamakta ve akıtma sorunu çıkarmakta ,
Önerini de değerlendiririm teşekkürler ...

AlphaVaper

AlphaVaper 

SBTV
Community
Rayon Fiber tabiki 4 ay önce 5 metre aldım daha 1.5 metre kullanmışımdır en fazla

Emre.kamanlı

Emre.kamanlı

SBTV
Citizen
Ali express ten bir ucu plastikle tutturulan tilki kuyrukları kullanıyprum hem hazır kesilmiş hemde plastiği ile hemen coilden geçiyor, performansıda tatmin edici

Gabamarul

Gabamarul 

SBTV
Community
gizli rayoncu sayısı baya bolmuş. lifleri diğer pamuklara göre çok dayanıklı. ama diğer pamuklar kadar tortuyu üzerinde tutmadığı için bu geç kirleniyor diyerek pamuk değişimini ihmal etmemeli.

Üst Alt