İNCELEMELER Fakir's Mods ILLUSIA Ailesi Modları Kılavuzu

• Konuyu başlatan otgunz 
  • Başlangıç tarihi

Hangi Illusia'yı almak istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    20
otgunz

otgunz 

SBTV
Citizen
Merhabalar dostlar, bazı modellerini geçmişte, bazılarını da halihazırda kullandığım Fakirs Illusia modları hakkında temel parametreleri ve çeşitli özellikleri içeren bir görsel kılavuz hazırlamak istedim. Herhangi bir kâr amacı gütmüyorum, sadece anlıklar vb. nedeniyle özelden gelen soruları daha pratik bir yolla cevaplamak istedim. Grafik gönülden hazırlanmıştır, üreticiden izin ve bilgiler hakkında onay alınmıştır. Yine de gözümüzden kaçan hatalar var ise hatırlatırsanız mutlu olurum.

Bu arada ürünleri ne kadar beğendiğim ve yerli üretim bir moddan bu kaliteyi temin etmenin ne denli keyifli olduğu, tanıtımını yapmak için bu kadar çabalamamdan anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Ahşap-stabwood mod seven, tercih eden, almak isteyen dostlar burnumuzun dibinde böyle güzellikler varken bir şans vermeliler diye düşünüyorum. Her zamanki gibi, her ne kadar sürc-i lisan ettimse affola.
:)
:)

ILLUSIA_sbtv.jpg

Net hali link:
Çalışmaması durumunda net hali için öm lütfen.

Hazırlanmasındaki katkılarınız ve hiç değişmeyen güler yüzlülüğünüz için teşekkürler @fakirsmods .

Son düzenleme:
KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
V1 yok :)
V2 minide sanırım kasa materyali farkından dolayı 2 çeşitli
Sadece tahta olan ve reçineli olanlar
Recineliler fiyat olarak makuldu

paTRon

paTRon 

SBTV
Community
Emeklerinize sağlık harika bir kılavuz üstadım.

murcix

murcix 

SBTV
Council
Community
ustat tablo ve emeklerin icin tesekkurler.

tabloyu bir fotograf sitesine yukleyip link olarak eklesen sanirim daha okunakli olacak. Tek tek ozel mesaj ile de zahmet vermemis oluruz sanki :giggle:

otgunz

otgunz 

SBTV
Citizen
ustat tablo ve emeklerin icin tesekkurler.

tabloyu bir fotograf sitesine yukleyip link olarak eklesen sanirim daha okunakli olacak. Tek tek ozel mesaj ile de zahmet vermemis oluruz sanki :giggle:
Çok teşekkürler üstadım. Haklısınız ama hangi site ne süreyle tutar emin olamadım. Kendi Google Drive'mda link olarak var, ama onu da sürekli paylaşmak sonradan kanuni bir sorun açar mı başıma bilemedim. :unsure: Ark niyetli biri reklam yaptığımı iddia ederek başıma iş açmasın sonradan :eek:

murcix

murcix 

SBTV
Council
Community

Asagidaki maddeye istinaden; bu site sanirim silmeden sakliyor.

Resimler ne kadar süre saklanır?
Resimleriniz üzerinde zaman sınırlaması yoktur. Resimleriniz silinmeyecek. Bununla birlikte, istisnalar vardır, lütfen Kullanım Koşullarımızı okuyun .

otgunz

otgunz 

SBTV
Citizen

Asagidaki maddeye istinaden; bu site sanirim silmeden sakliyor.

Resimler ne kadar süre saklanır?
Resimleriniz üzerinde zaman sınırlaması yoktur. Resimleriniz silinmeyecek. Bununla birlikte, istisnalar vardır, lütfen Kullanım Koşullarımızı okuyun .
Ekledim üstadım başlığa, çok teşekkürler :)👍

Üst Alt