• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
paTRon

paTRon 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
5
Bu satıcının ahlak sahibi ve güvenilir olmadığı kesin benim açımdan ,bazı Çinli satıcılar da şöyle bir ahlak bozukluğu oluşmaya başladı mesela , bir ilan başlığı altında,,diyelimki Kayfun Lite başlığında arkasına ellerinde satamadıkları neler varsa isimlerini yada resimlerini koyuyorlar ve onları bize çakıyorlar..hepsi değil ama bir kısmı öyle maalesef.
Ürününüzü yollamamısının nedeni büyük ihtimalle geciktirme nedeniyledir çin yeni yılını da bahane olarak kullanacaktır ..yazılana cevap vermemesi de bu neden ile bana da cevap yazmıyor .tatildeler cinconlar:) bu gün tatilleri bitiyor ,bir kaç gün daha bekleyip cevap vermez ise hemen uyuşmazlık açın .ben öyle yapacağım.
''Dear customer, ** is a special period now and transportation may take more time. Please wait patiently. The package will arrive within the expected time. Please keep in touch with the Post Office.''
Sizlerin deyimiyle cincon satıcının az önce verdiği cevap :) PTT yi arayıp ecig geldi mi? diye soracağım şimdi :ROFLMAO:

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
8
''Dear customer, ** is a special period now and transportation may take more time. Please wait patiently. The package will arrive within the expected time. Please keep in touch with the Post Office.''
Sizlerin deyimiyle cincon satıcının az önce verdiği cevap :) PTT yi arayıp ecig geldi mi? diye soracağım şimdi :ROFLMAO:
İyi size cevap vermiş.tabiiki otomatik değilse.:)
Klasik oyalama taktiği y,ollayan adam yolladım ,takip nosu şu ,kargoda filan der .özel dönem filan komik.:)
Umarım siparişiniz kısa dönemde kargoya teslim edilir .:)

paTRon

paTRon 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
5
İyi size cevap vermiş.tabiiki otomatik değilse.:)
Klasik oyalama taktiği y,ollayan adam yolladım ,takip nosu şu ,kargoda filan der .özel dönem filan komik.:)
Umarım siparişiniz kısa dönemde kargoya teslim edilir .:)
Valla su sipariş olumlu ya da olumsuz sonuca ulaşsın kara listeye aldığım satıcılardan olacak kendisi :confused:

F

Fuad

SBTV
Citizen
Konular
5
Modifiye yapmam lazim bugün yapaçam.

F

Fuad

SBTV
Citizen
Konular
5
Toprak adam

Toprak adam 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
0
Aynen sadece pinler perseus ,atonun ne olduğunu bilmiyordum siz yazınca öğrendim Ceket kalmadı pantolon gönderelim hesabı yapmışlar .
sizler bilirsiniz bunun ile ilgili iade süreci nasıl işletilir acaba.
Gg i-atty bu
hep denemek istemisimdir. Gönderemesseniz kullanın iyi ato olma ihtimali yüksek.Gg den pek kötü ato çıkmıyor.En olmadı bana satarsınız😁

F

Fuad

SBTV
Citizen
Konular
5
Karışık aldim

Ekli dosyalar

Reyes

Reyes 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
Benimde yakında likit almam gerek ama zaman bulamiyom :D opps likit sagolsun efektoru basmis iki nefes alinca pamuk komur oluyor hic sevmedim

GaziHazar

GaziHazar 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
18
ben yaşamamıştım ama ağır gelmişti 9mg o yüzden içemedim sonra da seke geçtim zati... demlediklerim bile duruyor... istersen verebilirim hepsini :) (60/40 sigma merck merck 6mg ten demlemiştim)

Reyes

Reyes 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
ben yaşamamıştım ama ağır gelmişti 9mg o yüzden içemedim sonra da seke geçtim zati... demlediklerim bile duruyor... istersen verebilirim hepsini :) (60/40 sigma merck merck 6mg ten demlemiştim)
Yok tesekkur ederim 6 beni kesmez :D bende sek alsam olur aslında yahu 🤔

Üst Alt