• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
Elvis

Elvis 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
10
Tartışma açıp ürün elime ulaştı dersiniz fakat farklı bir ürün gönderilmiş dersiniz ve tüm bedelin iadesini istersiniz.. Kanıt kısmına da birkaç resim ekleyin

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
8
Tartışma açıp ürün elime ulaştı dersiniz fakat farklı bir ürün gönderilmiş dersiniz ve tüm bedelin iadesini istersiniz.. Kanıt kısmına da birkaç resim ekleyin
Teşekkürler şimdi satıcıya yazdım hatalı ürün geldiğini ,gelişmelere göre dediğiniz yolda yürüyeyim o zaman.

Elvis

Elvis 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
10
Direk tartışma aç hocam acıma, benim dekupon gitti adam 5 gün sonra stokta yok diyor şimdi onun savaşını veriyorum yatırın kuponu geri diye, neymiş iadesi olmayan kuponmus

murcix

murcix 

SBTV
Council
Konuyu Başlatan
Konular
7
Satıcı bayağı golcü 🤭

Maalesef her satıcıdan almak doğru değil. yanlış ürün gönderdiği için full refund isteyin, vereceği söze güvenmeyin. Umarım paketi açarken video çekmişsinizdir. En sağlam kanıt oluyor.

Ayrıca da çok merak ettiğim bir ato gelmiş 😂 sorunlu olduğunu duymuş ve almamıştım.

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
8
Satıcı bayağı golcü 🤭

Maalesef her satıcıdan almak doğru değil. yanlış ürün gönderdiği için full refund isteyin, vereceği söze güvenmeyin. Umarım paketi açarken video çekmişsinizdir. En sağlam kanıt oluyor.

Ayrıca da çok merak ettiğim bir ato gelmiş 😂 sorunlu olduğunu duymuş ve almamıştım.
Aslında bu atonun hikayesini en iyi Mr. Ocean Mr. Ocean hasakcicek hasakcicek kardeşler bilir
yarın bir daha yazarım döndü döndü direkt dediğinizi yaparım .video hiç aklıma gelmedi ama paket elimde gerekliyse yeni gelmiş gibi çekerim:)

Son düzenleme:
murcix

murcix 

SBTV
Council
Konuyu Başlatan
Konular
7
Etap etap foto isterük😍

murcix

murcix 

SBTV
Council
Konuyu Başlatan
Konular
7
Ahaa, konuyu böyle bekliyorum o zaman🤤

Kolay gelsin

Nacruno

Nacruno 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
0
Şuan ön ataştırmalardayım 510connector p*l yuvası tüp şeklinde olanlardan vs tr de buldum. Hatta şuan kargoda ama alternatiflere bakmaya devam ediyorum
Konu hakkında linklerini talep etsem üstad :)

paTRon

paTRon 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
5
SZJFS VAPE diye bir yer:)

Yoksa farkında olmadan Perseusdan daha değerli bir atomu yollamış:)
Bu satıcıdan bende sipariş verdim 4 Şubattan beri 'The item is ready for shipment' de takılı kaldı. Satıcıya yazdım cevap vermiyor. Siparişi iptal edip geri ödeme alabilir miyiz acaba üstadlar? Satıcı hakkında kimseden iyi şeyler duymadım son zamanlarda.

Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
2
Bu satıcıdan bende sipariş verdim 4 Şubattan beri 'The item is ready for shipment' de takılı kaldı. Satıcıya yazdım cevap vermiyor. Siparişi iptal edip geri ödeme alabilir miyiz acaba üstadlar? Satıcı hakkında kimseden iyi şeyler duymadım son zamanlarda.
Valla ben kendilerinden bir kez alışveriş yaptım bir abimizin tavsiyesi ile. Siparişimden önce kendilerine mesaj attım gümrükte sıkıntı yaşar mıyız sizinle diye. Gümrük durumunuzu biliyoruz ve gümrükten geçeceğine söz veriyoruz dediler. 22 günde geldi ürün. Sözlerinde durdular yani.

paTRon

paTRon 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
5
Valla ben kendilerinden bir kez alışveriş yaptım bir abimizin tavsiyesi ile. Siparişimden önce kendilerine mesaj attım gümrükte sıkıntı yaşar mıyız sizinle diye. Gümrük durumunuzu biliyoruz ve gümrükten geçeceğine söz veriyoruz dediler. 22 günde geldi ürün. Sözlerinde durdular yani.
Bende öyle yaptım üstadım. Öncesinde konuştuk satıcı ile.. Ancak kargoyu lanet PostNL ile yolladı 4 şubatta hala takibe düşmedi. Kargo çıktımı, yolda mı, daha satıcıdan alınmadı mı vs bilgi yok. Neyse sizinki 22 günde gelmiş bende unutup bekleyeyim o halde. Teşekkürler.

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
8
Bu satıcının ahlak sahibi ve güvenilir olmadığı kesin benim açımdan ,bazı Çinli satıcılar da şöyle bir ahlak bozukluğu oluşmaya başladı mesela , bir ilan başlığı altında,,diyelimki Kayfun Lite başlığında arkasına ellerinde satamadıkları neler varsa isimlerini yada resimlerini koyuyorlar ve onları bize çakıyorlar..hepsi değil ama bir kısmı öyle maalesef.
Ürününüzü yollamamısının nedeni büyük ihtimalle geciktirme nedeniyledir çin yeni yılını da bahane olarak kullanacaktır ..yazılana cevap vermemesi de bu neden ile bana da cevap yazmıyor .tatildeler cinconlar:) bu gün tatilleri bitiyor ,bir kaç gün daha bekleyip cevap vermez ise hemen uyuşmazlık açın .ben öyle yapacağım.

Üst Alt