17.SİZCE HANGİSİ? | LİKİT(02) En Sevdiğiniz Tütün Aroması?

• Konuyu başlatan Jadle
  • Başlangıç tarihi
pablo

pablo 

SBTV
Citizen
Editör SB
;)
Ağız tadı kişiden kişiye değişiyor malum.
Ry4 genelde tütün diye geçiyor ama bana sorarsanız içindeki karamel ağırlıklı tat ile pastane türevleri arasında yer alması lazım ;)
Likit recetelerinde taban olarak kullanılabildiğinden Içine katılabilenler oldukça fazla.
Vanilya
Yeşil fıstık
Yer fıstığı
Fındık
Ceviz
Kestane
Kahve
Krema
Süt
Karamel
Tütün
Bal
Tatlandırıcı
Tarçın ve bilumum karanlık baharat (karabiber, karanfil vs)
İlk etapta aklıma gelenler.
Moderatorlere Not: Bundan güzel başlık çıkar aslında "RY4 içine neler katılabilir"
Evet hocam tutun değilmiş esasında ama sigara tadını vermişler baya.baharat ekleyince fena birşey çıkmaz sanırım

Jadle

Jadle

SBTV
Community
Çok demleyemedim ama bi 30 ml deepwood leaf tükettim. Bana parliament aromasının çok benzeri gibi geldi. İçeriğinde bir miktar real cig olduğunu da düşünüyorum. Sevdim ama biraz şekerli tarafa yakın olduğu için parliamenti tercih ederim. Dark blend deneyeceğim sırada o var.

Mete

Mete

SBTV
Community
Çok demleyemedim ama bi 30 ml deepwood leaf tükettim. Bana parliament aromasının çok benzeri gibi geldi. İçeriğinde bir miktar real cig olduğunu da düşünüyorum. Sevdim ama biraz şekerli tarafa yakın olduğu için parliamenti tercih ederim. Dark blend deneyeceğim sırada o var.
Dark blended ana tutunlu likitim 2 aydir. Beni PB den soguttu :)

CIPTIS

CIPTIS

SBTV
Community
%90 Sek Nbase sebep tatlı çok severim ama e-sigarada sevemedim tütünlü aromalar bile tatlı

sevdiğim bunlar sadece Cohiba ve Blue Tabac aynı gibi geliyor bana ayrıca CDD no : 8
şekersiz aroma tavsiyesi alabilirim

arkheeos

arkheeos 

SBTV
Citizen
Cohiba'dan başkası yalan. Yuva yıkar canına yandığım zillisi
Üstad cohibayı direk demliyor musun yoksa bir karışımda mı kullanıyorsun.tadı ve içimi ile ilgili bilgi alabilir miyim sizden ve nereden temin edeyim.Gerçekten cohiba puro tadını alabiliyorsak aromadan efsane derim :D teşekkür ederim şimdiden

Boldpilot06

Boldpilot06

SBTV
Citizen
Halo tribeca, mad juice pipila, double barrel bounty, ripe-vapes vct..

Boldpilot06

Boldpilot06

SBTV
Citizen
şu an bulamadığım eliquid franceler var birde. Bulabilsem supreme ve famous favori likitlerimdi.

Saldıray Abi

Saldıray Abi 

SBTV
Community
%90 Sek Nbase sebep tatlı çok severim ama e-sigarada sevemedim tütünlü aromalar bile tatlı

sevdiğim bunlar sadece Cohiba ve Blue Tabac aynı gibi geliyor bana ayrıca CDD no : 8
şekersiz aroma tavsiyesi alabilirim
Hocam gardiyan likitini tavsiye ederim.

D

DrGlans 

SBTV
Citizen
Bir arkadaşım Grande nin American Tobacco su ile Biscotti Dolci yi 2-3 / 1 karıştırıp içiyordu yıllardır. ama şimdi bu aromayı bulamıyoruz. Malboro tadında ama arkadan kurabiye vanilya tadı estiren bir aroma tavsiyeniz var mı. RY4 double demledik bekliyoruz. Başka önerisi olan var mı ?

aliemirkose

aliemirkose

SBTV
Citizen
Tütünlü aromalarda umduğu mu bir türlü bulamadım. Sevdiğim tek aroma parliament blue tabac oldu. Onu da içe içe soğudum artık. Şimdilik hala favorim o. Tribeca tarzı likitler hep pastırma yada doritos gibi tatlar veriyor. Ry4lerin kendine has tadı bana bozuk geliyor. Tütün sever arkadaşların favori aromalarını merak ediyorum.
Cohiba yı denemediyseniz birde onu deneyin

neptune

neptune 

SBTV
Citizen
eureka favorim arkasından the one lemon geliyor.

aliemirkose

aliemirkose

SBTV
Citizen
Severek tüketiyorum cohibayı hocam. Sade biraz kuru geliyor ama parliamnetle karışım yapıyorum.
Hiç denemedim o şekilde. Benim favorim cohiba, silahlı kuvvetler, hayat, tiryaki hocam

Saldıray Abi

Saldıray Abi 

SBTV
Community
Hangi tedarikçinin acaba
Jvaper ise ry4 ve Soho karışımı yazıyor iki aromayi da tekil olarak kullandım güzel ama bayıyor bir süre sonra
Evet ama bana tadı pek öyle gelmedi çünki kendimde demledim aynı tadı yakalayamadım. :)

Üst Alt