• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Pişmanlıklar E-sigara Üzerine Pişmanlıklarınız

• Konuyu başlatan sotw 
  • Başlangıç tarihi
sotw

sotw 

SBTV
Council
Nation
İlk başladığınızda veya ilerleyen zamanlarda yaşadığınız pişmanlıklarınız nelerdir?

Yanlış cihaz,likit,tel v.s. seçimi, yüksek veya düşük mg nik tercihi veya bir an gaza gelip de sevdiğiniz bir atomizeri satıp tekrar arayıp da bulamamış olabilirsiniz. Bu başlık altında hem muhabbet edip hem de eski hatıraları yad edelim mi?

yyavuz1907

yyavuz1907 

SBTV
Community
İlk ben başlayayım o zaman hocam :)

Ateşli kullanırken en sert sigarayı içiyorum diye elektronikle tanışmamda 18 mg dekang sipariş etmiştim.
Smok baby atomizere 18 mg likiti koyup içiyordum.
3 fırtla en az 4-5 saatlik Nik* ihtiyacımı gideriyordum.
Tabi fazla içince kalp çarpıntısı falan çok yaşadım.
Belki 1-2 ay sonra çevremde kullanan biri vasıtasıyla olayın öyle olmadığını anladım :)
O süreçte kendime çok eziyet ettiğimi hala unutmam.

#ff0000

#ff0000

SBTV
Citizen
Aroma konusunda çok pişmanlık yaşamıştım, özellikle tütünlü ve tütün aromalarında. Seriyi bitirmeden farklı markaya geçmeme inadımla, INW, FA, FLV, SC... diye debelenerek en sonunda NET. SC kısmındaki inat meselesinin, maddi yanı bi’ tarafa, zaman kaybı ise anormaldi 🤦‍♂️

Kvothe

Kvothe

SBTV
Community
Bir sürü içinde ne olduğu belirsiz yerli likit içtim. Bazıları gerçekten çok kötüydü. Bundan pişmanım.

Şu an sadece orijinal likit veya kendi yaptıklarımı içiyorum tek bir istisna likitçi hariç.

Dl den mtl e geç geçtim. Doğrudan mtl ile başlamalıydım. Buna pişmanım.

Kanthal dışındaki telleri geç keşfettim buna pişmanım.

Acemilik zamanımda bütün atomizerleri söküp ultrasonik te temizledim. Bir sürü oring çöp oldu ona pişmanım 😂. Oringleri sökmeden ultrasonik te temizlemeyin.

murcix

murcix 

SBTV
Community
Araştırmadan vape shop elemanına güvenerek başlamak.

Ateşliden kurtulmak istiyorum diye gittim, adam bana DL smok resastick ve elma, mango, üzüm likitleri verdi.

Sabah buharlamaya başlayınca öğlen bitiyordu şarjı, iki saatte ancak doluyordu. Ayrıca likitler öyle tatlı geldi ki içim bayıldı ve meyve aromalarından tiksinti geldi.

comandante

comandante 

SBTV
Council
Nation
İncecik bi konu çıkmış yine PüfMan'den :)
Ben çok şanslı bir şekilde başlayıp öylede devam ettim. O yüzden 1,5 yıldır hiç pişmalık yaşamadığım bir durum olmadı.
İlk setupım, ilk tanıştığım vaperlar, ilk modum, ilk atomizerim.
Hepside hala benimle beraber. :)
Bütün emeği geçen dostlarıma teşekkürler :love:

Ekleme : esf den şutlandığıma bile pişman değilim 🤣🤣

y€a

y€a

SBTV
Community
1) Topluluklarda yapılan yanlışlara ses yükseltip tepki göstermek, halden faydalanıp yolunu bulmamak, banane ci olamamak

;)

2) BaĞzı zatı muhteremlere yanlış yapıyorsun deyip doğrusunu anlatmaya çalışırken kabahatli çıkmak
Oysaki biz herşeyin en iyisini doğrusunu bilen herbokologlarız

3) Sadece bir kullanıcı olarak başlayıp öyle kalmak, alaylı kimyager olamayıp fasikül fasikül bilgi okuyup global gelişmelere ilgisiz olmak. Ortamdakiler derin muhabbetler ederken ne gerek var deyip sohbete limon sıkmak

Kıhh kıhhkıJuh

y€a

y€a

SBTV
Community
1) Topluluklarda yapılan yanlışlara ses yükseltip tepki göstermek, halden faydalanıp yolunu bulmamak, banane ci olamamak

;)

2) BaĞzı zatı muhteremlere yanlış yapıyorsun deyip doğrusunu anlatmaya çalışırken kabahatli çıkmak
Oysaki biz herşeyin en iyisini doğrusunu bilen herbokologlarız

3) Sadece bir kullanıcı olarak başlayıp öyle kalmak, alaylı kimyager olamayıp fasikül fasikül bilgi okuyup global gelişmelere ilgisiz olmak. Ortamdakiler derin muhabbetler ederken ne gerek var deyip sohbete limon sıkmak

Kıhh kıhhkıJuh
Konuyu eccük yanlış anladığım doğrudur

Dur birtane anlatayım

Üşüten birine şaka ile karışık tanka yakı vb ilave et iyi gelir dediydim

Ciddiye alacağını ve o kadar salak olduğunu hiç tahmim etmemiştim

Kıhhkıhh kajajh

sihirbaz

sihirbaz 

SBTV
Council
Nation
Pişmanlık diyemem ama benim sıkıntım şu sihirl anlıklar ve zehirli WhatsApp grubu 😊
Kaşıntı yapıyo duramıyorum 😊

Ama en büyük pişmanlığım dico fiyatını eşime söylemem sanırım sehpaya bakıp bakıp şimdi burda 5000 mi yatıyo diyip duruyo 🥴🥴

Nickim10Harf

Nickim10Harf

SBTV
Citizen
Ya aslında bir çok pişmanlığım oldu birincisi beynelmilel iş yapmak yani internete elektronik sigara yazdım ilk çıkan siteye girdim Allah'tan e.s shop çıktı iyisine denk geldim o konuda en ucuzunu aldım pod cihazmış o da ve ben bu pod cihazı DL kullandım 1 haftada 2 coilin canına okudum

İkincisi Tütüncüler de satılan ne olduğu belirsiz ve ne kadar eski olduğu da belirsiz likitleri almıştım buna gerçekten çok pişmanım

Üçüncü bu işin manyaklığına düştüm sevdasına mı diyim artık hani güvercin sevdası olanlar varya ben de de öyle oldu işte her modu alayım her Atomizer bende de olsun koleksiyon yapayım falan düşüncesi olmaya başladı

ihtiyacımdan fazla malzeme aldım hiçbirisi lazım olmadı mesela coiljig var evde ama ben curo coil 3mm alıyorum ne akıla hizmet bilmiyorum ikisi de aynı işi yapıyor aslında

şimdi bıraktım Allah var kafam rahat son bir paket var o da sahibine ulaşsın bu diyardan gideceğim

O

OmerM

SBTV
Community
Bir sürü içinde ne olduğu belirsiz yerli likit içtim. Bazıları gerçekten çok kötüydü. Bundan pişmanım.

Şu an sadece orijinal likit veya kendi yaptıklarımı içiyorum tek bir istisna likitçi hariç.

Dl den mtl e geç geçtim. Doğrudan mtl ile başlamalıydım. Buna pişmanım.

Kanthal dışındaki telleri geç keşfettim buna pişmanım.

Acemilik zamanımda bütün atomizerleri söküp ultrasonik te temizledim. Bir sürü oring çöp oldu ona pişmanım . Oringleri sökmeden ultrasonik te temizlemeyin.
Aramızda hala kanthal kullananlar var.
Bırakalım mı :)

Üst Alt