• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

SBTV Doğrulanmış Üye Sistemini Tekrar Aktif Hale Getiriyoruz

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

Yılbaşından hemen sonra doğrulanmış üye sistemini tekrar aktif hale getireceğiz.

Sistem Nasıl İşleyecek?

1-Vereceğimiz GSM Hattına doğrulanmak isteyen kullanıcı, aşağıdaki bilgi/bilgileri içeren bir mesaj atacaktır:

a) SBTV Kullanıcı Adı

Zorunlu mu?

Hayır.

Avantajı Nedir?

a) Stoksuz sıfır ürün ilanı verebilir.
b) Olası ilan kısıtlamalarından etkilenmez.
c) Kullanıcı adının yanında mavi tık bulunur.

Ne Değildir?

SBTV tarafından KULLANICI ile bir garanti verme, kefil olma anlamına gelmez. Yalnızca muhatap olduğunuz kişinin sisteme kendini doğrulattığı, anonim kullanıcı olmadığı anlamına gelir.

Bilgilerin Paylaşımı

Tarafımıza gönderilen bilgiler hiçbir şart ve koşulda 2. ve/veya 3. şahıslarla paylaşılmaz. GSM hattı Gürcistan Operatörlerine kayıtlı bir hat olacaktır.

Konuyla ilgili fikir, görüş ve geliştirme önerileri olan varsa paylaşabilir. Sistemi buna göre şekillendiririz.

İyi Forumlar

sihirbaz

sihirbaz 

SBTV
Council
Nation
@Koba hocam bu şekilde doğrulanmış kullanıcı olurken kimlik vs. bilgisi paylaşmadığımız için her halükarda anonim oluyoruz, bunun yanına üye referansı eklense daha gerçekçi bir doğrulama olamazmı acaba

Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Sadece düşünce; doğrulanmış kullanıcı şunu da kabul etmiş olabilir mi? Bir ürün sattı, üründe bir problem çıktı. Buradan çıkacak kararı kabul etme sözünü doğrulanırken vermiş olsun. Bu ne tür bir katkı sağlar; alıcı şuna emin olur bir problem olursa bu kişi anonim hareket etmeyecek. Ben uymuyorum derse ne olur, işte o zaman doğru ve yerinde bir işleme maruz kalmış olur. Gibi, gibi...

Aykutumut

Aykutumut 

SBTV
Citizen
çok daha radikal hale getirebiliriz aslında, doğrulanmayan kullanıcıya ilan yetkisini belirli şartlara bağlayarak...
Aslında doğrulanmayan kullanıcı hiç ilan açamasa :unsure: Alıcı da mağdur olmayacaktır? Sadece bir görüş benimki:rolleyes:

Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock 

SBTV
Citizen
Bilgilerimizi gönderdikten sonra dönüş süresi yine çok uzun mu olur acaba? 🙄

Aykutumut

Aykutumut 

SBTV
Citizen
Bakayım olmuş mu?:unsure:
Vallaha olmuş
Sağolasın sevgili @Koba :)

L E Y L E K

L E Y L E K 

SBTV
Community
Numarayı bana atar mısınız @Koba

Seramony

Seramony 

SBTV
Citizen
Hocam bende doğrulama istiyorum @Koba. Uzun zaman elektroniğe ara vermiştim. Cok sukur geri dönüş yaptım

Üst Alt