• Dikkat! Forumumuzun hem IOS hem ANDROID hem de TAPATALK uygulaması mevcuttur. App Store, Google Play ve Tapatalk'tan "SihirliBuharTV" kelimesini aratarak uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.

Üye Alış İlanı Atomizer Berserker mini rta (22mm) veya Hastur mini rta arıyorum.

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Merhaba,
Başlıkta yazmış olduğum atolardan her hangi birisine sahip olup, elden çıkarmak isteyen varsa satın almak almak isterim. (Fiyatta abartı olmaması kaydıyla)

Son düzenleme:

Serkan35

SBTV
Community
Merhaba,
Başlıkta yazmış olduğum atolardan her hangi birisine sahip olup, elden çıkarmak isteyen varsa satın almak almak isterim. (Fiyatta abartı olmaması kaydıyla)
Valla hocam. Bende arıyorum berkerser lakin bulamadım. Bulduğumda sıfır fiyatına yakın. Hatta expe 4 baktım bir ara oda pahalı geldi. 200 TL dedi bir tedarikçi arkadaşımız.

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Tedarikçileri ben de yokluyorum 2 gündür ama yok. Ne Hastur var, ne de berserker. Kısmet artık belki ikinci el bulabilirim diye düşündüm ama çok ta ümitli değilim açıkçası. :D

Jhun D.

SBTV
Citizen
Sıfırından tek farkı kutusu açılmış ve temizlenmiş bir Berserker Mini Mtl var. Kullanırım diye açtım ama bir türlü nasip olmadı. Ilgilenirseniz resimlerini gönderebilirim.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
@Serkan35 hocam ilan sayfası benim hatırlatayım, dolayısıyla sohbet önceliği bana düşer. :mad:

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Sıfırından tek farkı kutusu açılmış ve temizlenmiş bir Berserker Mini Mtl var. Kullanırım diye açtım ama bir türlü nasip olmadı. Ilgilenirseniz resimlerini gönderebilirim.

Hocam merhaba,
Ö.m ile resim ve fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz lütfen. Şu an yoldayım, mesajlarınıza geç dönüş yapabilirim belki ama mutlaka yanıtlarım.

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Pes etmeyin hemen, sekerse sıra sizde.:)

Jhun D.

SBTV
Citizen
Hocam merhaba,
Ö.m ile resim ve fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz lütfen. Şu an yoldayım, mesajlarınıza geç dönüş yapabilirim belki ama mutlaka yanıtlarım.
Bende yoldayım hocam^^ eve geçince resimleri çekip yollarım

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
İlan gúnceldir efendim. Herkesin úrünü kendine göre değerli kuşkusuz. Bana çekmece köşesinde unutulmuş, benim gibi gariban bir dost lazım. İki miniden herhangi birisi olabilir.
Berserker mini (ilk versiyon) ve Hastur mini.
Dip Not: Ürününüz yerden yere vurulmaz, kadir kıymet bilinir.

Son düzenleme:

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Arkadaşlar @Bellcapcim ile itibarta geçersiniz berserker mini getirdi kendisi fiyat cüzi kabımca
Duyarlılığınızdan dolayı öncelikle çok teşekkür ederim. Heyecanla ilan sayfasına koştum. Ancak aradığım model değilmiş hocam. V1.5 modeli satılan. Ben daha minik boyutlu ilk versiyondan arıyorum. :)

affi

GÜNÜNÜ UMUDA AYARLA.
Community
Güncel, listeyi genişlettim.
-Berserker mini Mtl rta (V1,5 değil, ilk versiyon),
-Hastur Mtl rta mini.
-Problemsiz kaliteli (klon) kayfun lite 2019 (22mm)
- Ammit Mtl rda (bunu da listeye aldım, likit haznesi biraz geniş diye duydum)

Bunlardan herhangi birisini çekmecesinde unutmuş olan varsa bana ulaşsın bi zahmet.

Üst Alt