• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Anket Atomizerinizi Hangi Sıklıkta Sarıyorsunuz?

• Konuyu başlatan Grasies 
  • Başlangıç tarihi

Atomizerinizi Hangi Sıklıkta Sarıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    90
Grasies

Grasies 

SBTV
Community
Editör SB
Herşeyden önemli olan birşey de hijyen.
Atomizerinizi ne sıklıkla yıkarsınız sararsınız pamuklarsınız.
Bakalım biz mi doğru yapıyoruz yoksa farklı metodlar da varmı 😁

murcix

murcix 

SBTV
Community
Deck bölümü hariç tüm parçaları sarım öncesi sıcak suyla yıkarım. Genel temizlik ne kadar kullandığıma göre değişiyor.

Tel pamuk ise her tank bitimi değiştiririm.

comandante

comandante 

SBTV
Council
Nation
genelde sek içtiğim için biraz sallamaya başladım önceden hergün tel pamuk değiştirirdim. şimdi sek olanı 2-3 günde. diğerlerini de tank bitiminde değiştiriyorum.

Grasies

Grasies 

SBTV
Community
Editör SB
genelde sek içtiğim için biraz sallamaya başladım önceden hergün tel pamuk değiştirirdim. şimdi sek olanı 2-3 günde. diğerlerini de tank bitiminde değiştiriyorum.
Yazın bende sürekli bir uyuşukluk oluyor yedek atomizer olmazsa işin içinden çıkamam sarmak zülm gibi geliyor ama kışın her zaman sürekli sarıyorum yeri geliyor günde 2 kere

Ahmet

Ahmet 

SBTV
Community
eskiden her gün yapıyordum artık 4 5 gün sürüyor tel değiştirmem pamuk 2 günde bir kanthal telin hergün değişmesinin doğru olmadığını okumuştum bir yerde (işime geldi sorgulamıyorum )

pablo

pablo

SBTV
Citizen
Editör SB
Açılın bakıyım konunun uzmanı geldi:)
10 günde bir atoyu dezenfektana atıyorum 15 dakika civarı.
Çelik tel sararken hemen hergün yenilerdim ,şimdi hazır tele geçtim, sanırım 15-20 gün kullanırım en az.
Pamuk 2 günde bir yani 2 tankta bir değişiyorum.

Cemetery

Cemetery 

SBTV
Nation
Genelde iki günde bir tel değişimi şayet aromalı kullanıyorsam 5 -6 saatte bir pamuk değişimi sek nbase kullanıyorsam pamuğu bir günden fazla süre kullanmaya devam ederim.

Cemetery

Cemetery 

SBTV
Nation
5-6 saat çok az bir süre acaba atomizer ve likitleriniz nelerdir merak ettim
"Troy 1x - ry4"
6-7 aylık ry4 rengi artık koyuya çaldığından değişmek zorunda kalıyorum ilk taze likitler de 10 saati buluyor ben biraz bu konuda hassasım tadı gittiğinde hemen değiştiriyorum pamuğu.

Grasies

Grasies 

SBTV
Community
Editör SB
"Troy 1x - ry4"
6-7 aylık ry4 rengi artık koyuya çaldığından değişmek zorunda kalıyorum ilk taze likitler de 10 saati buluyor ben biraz bu konuda hassasım tadı gittiğinde hemen değiştiriyorum pamuğu.
Aslında zevki sarmakda ben senelerdir sara sara birde 5 6 tane atomizer olunca insan illallah ediyor

Üst Alt