• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Kullanım Kılavuzu Android Kullanıyorsan, SBTV App'i Mutlaka İndir...

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

Bildiğiniz üzere aylar öncesinde hem IOS hem de Android'de yerimizi almıştık.

2-3 ay önce IOS uygulamamız kaldırıldı. Ancak geçmişte yüklü olanlar için problem yok, çalışmaya devam ediyor.

Android tarafında sıkıntı görünmüyor ve her üyemizi Android uygulamamızı indirmeye, kullanmaya davet ediyoruz.

Herhangi bir olumsuzluk durumunda bile saatler içerisinde Android App sayesinde SBTV'yi güncel şekilde takip etmeye devam edeceksiniz.

App indirmek için Play Store arama alanına "sihirlibuhartv" yazmanız yeterlidir.

İyi Forumlar

SBTV Android >>>

playstore.JPG

playstore2.JPG

Son düzenleme:
Pleasewait

Pleasewait 

SBTV
Moderatör
Merhaba,

Bildiğiniz üzere aylar öncesinde hem IOS hem de Android'de yerimizi almıştık.

2-3 ay önce IOS uygulamamız kaldırıldı. Ancak geçmişte yüklü olanlar için problem yok, çalışmaya devam ediyor.

Android tarafında sıkıntı görünmüyor ve her üyemizi Android uygulamamızı indirmeye, kullanmaya davet ediyoruz.

Herhangi bir olumsuzluk durumunda bile saatler içerisinde Android App sayesinde SBTV'yi güncel şekilde takip etmeye devam edeceksiniz.

App indirmek için Play Store arama alanına "sihirlibuhartv" yazmanız yeterlidir.

İyi Forumlar

Ekli dosyayı görüntüle 38319

Ekli dosyayı görüntüle 38320
İyikide yüklemişiz. İOS kullanıcıları için üzgünüm. Ama Android baya güzel şekilde indirilebiliyor ve kullanılıyor.

MoNoT10

MoNoT10 

SBTV
Council
Nation
Biz ios kullanicilari tukaka zati 😆
Ölek biz,kullanicisina herseyi daha nasil zorlastirabilirim diye tasarlanmis bir ütopya yi yaşayalım neapalim 😫

Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Tarayıcıdan (firefox) giriyorum hep, genel anlamda uygulamalarda rahat edemiyorum.
Yine de mümkünse bulunsun, çünkü app web view olduğu için olası bir sıkıntıda hiçbir şekilde sıkıntı oluşmuyor. Sadece ayar değişikliği ile görüntüyü güncel olarak almaya başlıyor.

MoNoT10

MoNoT10 

SBTV
Council
Nation
Yine de mümkünse bulunsun, çünkü app web view olduğu için olası bir sıkıntıda hiçbir şekilde sıkıntı oluşmuyor. Sadece ayar değişikliği ile görüntüyü güncel olarak almaya başlıyor.
Ben ios kullanmama ragmen silmedim bizim icin de gecerli mi ustad bu durum?

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
Genelde uygulamaları pek sevmem.
trendyol , sahibinden vb gibi.
Bunlara normal tarayıcıdan girerim
Az önce uygulamamızı indirdim , gayet temiz.
Yine ben tarayıcıdan devam ederim alışkanlık olarak ama bir problem olursa bulunsun.
Alışırsam da sürekli kullanılabilecek şekilde kullanışlı olmuş.

Üst Alt