• Esigara risksiz değildir. Bağımlılık yapan nikotin içerebilir. Sadece yetişkinler tarafından kullanım içindir.
C

comefast 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
13
Malum an itibari ile AliExpress’te Türkiye’ye hiçbir ürünün gönderimi yok. Sizinde alışveriş yaptığınız hangi siteler var(3fvape, fasttech vb.)?
Eğer biliyorsanız genel işleyiş hakkında, ondan sonra ürün gümrüğe takılırsa süreç nasıl gelişiyor bilgi verirseniz bende dahil herkes için fayda sağlayıcı olur,

Vecihi.vol2

Vecihi.vol2 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
1
Vaping 101 var sadece.

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
7
Ben bir tane buldum ama körlemesine bir flash siparişi verdim geçerse ne ala geçmez ise süreç nasıl işleyecek bilmiyorum ,.bu yüzdenşimdilik ismini vermiyorum gelişmelere göre paylaşırım.😊

C

comefast 

SBTV
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
13
Ben bir tane buldum ama körlemesine bir flash siparişi verdim geçerse ne ala geçmez ise süreç nasıl işleyecek bilmiyorum ,.bu yüzdenşimdilik ismini vermiyorum gelişmelere göre paylaşırım.😊
Sol kulağıma doğru hafiften fısıldasanız😂Şaka bir yana hocam dört gözle deneyiminizi bekliyoruz.

Namca

Namca 

SBTV
Doğrulanmış
Konular
7
Süreç nasıl peki hocam? Ürün gümrüğe takılırsa ne oluyor? Üstüne bir bardak su mu içiyoruz?😁
Bilmiyom sokağa attım parayı.😂
Adam kargoya vermış hemen. .bunca senedir kargoya hiç takılmadım bakalım ne olacak.😊

C

comefast 

SBTV
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
13
Bilmiyom sokağa attım parayı.😂
Adam kargoya vermış hemen. .bunca senedir kargoya hiç takılmadım bakalım ne olacak.😊
Hocam yaşlılık zor zaar, o söylediklerim Vecihi.vol2 Vecihi.vol2 hocam içindi😁

C

comefast 

SBTV
Doğrulanmış
Konuyu Başlatan
Konular
13
Hocam son durum nedir ?

Üst Alt