• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

Bir Sorum Var? 1 Sene ve Üzeri Değiştirmeden Kullandığınız Sihirli Mod + Ato Nedir ?

• Konuyu başlatan h.a 
  • Başlangıç tarihi
demlemecay

demlemecay 

SBTV
Community
1.5 senedir al85+siren 2

baycall

baycall 

SBTV
Nation
Kennedy-Dicodes

HuQQa

HuQQa 

SBTV
Citizen
Wismec Vicino + TroyM (v1)

alperen

alperen 

SBTV
Community
Pico- Troya M-S- İda

brus77

brus77

SBTV
Community
Mod: Hcigar Vt75C
Ato: Spica Pro

TAHTA

TAHTA 

SBTV
Community
DL RTA; Başladıktan sonra zaman zaman elime geçen kafasına göre takılan canı sıkıldığında aroma verip canı istemediğinde aroma maroma vermeyen kurarken ellerimi kesen parmak uçlarımı yüzen serserinin önde gideni bir rta mevcut, kendisini yaklaşık 7-8 kez edinip bir o kadar da satmışımdır; arada 2 tanesini kaldırıp duvara vurdum ciddiyim. / 22mm Bubble camlı yalan ettim pişmanım..

Moonshot 24 - ( 1-2 kez 22 de aldım ama beslemiyor arkadaş)

MTL MOD; Gel gelelim diğer canımız ciğerimize, pili koyarken aha sıyırdı şimdi sıyıracak dedirten bir tur normal çevirmeden 7 tur terse çeviren insanı obsesif miyim diye sorgulatan c frame nedir bizlere öğreten canımız ciğerimiz vt75 nano muz, 4-5 Kez de bu arkadaştan edindim şuan yok ama totalde 2 yıl rahat kullanmışımdır genelde satıp sıfır almaya çalıştım mod yenilensin diye.

DL MOD ne yazıkki yok ama 1 seneyi geçkin kullandığım fuchai 213+ vardı turuncu renk tatlış bir moddu kendileri denk gelirse yada çift pil alacak olursam alırım tekrar.

RDA olarak Wasp Nano 4-5 kez edinmişimdir, gold deck silver deck bakır pin gümüş pin ultem şeffaf derken epey geldi gitti. Şuan mevcut ve severim kendisini ayrıca Le Concorde içinde aynısı geçerli enjektör iğnesine 26 ga tel ile 15-16 tur sarım yapılır arkadaş özenle orta deliğe geçirilir, tertemiz bir mtl efsane lezzet.

MTL rta malesef hiç uzun süreli elimde kalmadı ama şua aralar mtdl kıvamında aşşırı keyif aldığım mtl kit uydurmayı düşünebileceğim bir rta mevcut orjini denk gelirse yapışacağım; Rose V3

O

oknakn79 

SBTV
Community
Mod : Digiflavor Helix. Atomizer : Penodat...

bismarck1903

bismarck1903 

SBTV
Community
Mod konusuna çok takılmıyorum kozmetiğe göre değiştiriyorum fakat vazgeçemedigim 2 atomizer var kayfun v4 ve hussar rta.Kayfun uzun süredir elimde hussar ise belli aralıklarla değişiklik amaçlı satılıp yine geri aldıgım bir atomizer. Satıp yeni ato deneyip her seferindede hussarın çöpü olamaz deyip yine hussar almamla sonuçlanan bir döngü içine girdi. Birbirinden çok alakasız 2 atomizer evet ama durum bu 😀

tuncays44

tuncays44 

SBTV
Nation
İda rda, spica pro, mirage

SkyInTheSea

SkyInTheSea

SBTV
Community
Fakirs Illusia mini v2- Gus phenomenon lite v2 tiny set
Vt75 Nano- Hussar Rta

2 seneyi aşkın benimleler, atoları zaten değiştirmem de modlar da hala taş gibi.

veresiye teklif etmeyiniz

veresiye teklif etmeyiniz 

SBTV
Community
1 senedir pico + kayfun prime
yedek olarak drop kitli skyline rta mevcut.

mnrvarol

mnrvarol

SBTV
Citizen
Pico resin (ilki düz picoydu :) ve troy L ile başladım hala yerini alan yok. 2 sene oldu sanırım. Spica pro daha yılını doldurmadı ama uzunca bi süre daha beraber oluruz gibi

B

Bychow

SBTV
Community
13 aydır setim:
2 pico
2 expro v2.1
1 Serpent mini
26 ga tel
Muji pamuk

Reyes

Reyes 

SBTV
Community
Pico+kayfun lite 2019

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
1 seneden fazladır bende çoğu
4-5 sene oluyor mu ? :)

S

sultanhalim

SBTV
Citizen
Bu konuyu tekrar hortlatma zamanı gelmiş.

1-2 sene bir ürünle geçmişim olacak kadar buhar tecrübem yok. Ama potansiyel gördüğüm, vedalaşmakta zorlanacağım kitlerimi listeleyim. Maksat hort ya :D

1. Ahşap mekanik Anatolian hit ** ile dome v3 bence çok güzel bir ikili oldular. 24mm'de o ahşapla ultem'in uyumu çok hoşuma kaçarken, modun hafifliği ve pratikliği, atonun aroması da beni kendine bağladı diyebilirim. Özellikle lemon tart, sigma ya da merck vg ile hazırlandıysa şahane oluyor. Ağız şapırdattırır.

2. 23mm kit olarak ion mech ile tila eagle şahane uyum sağladı. Hem düşmana korku, dosta güven veren bir görünümü var :ROFLMAO:, hem de ateşleme olsun, aroma/vurum olsun çok üst seviye. Ayrıca ayaküstü, hiçbir şeyi hiçbir yere koymak zorunda kalmadan doldurabildiğim belki de tek atomizerim bu. Çok kullanışlı kerata, her yola geliyor. İster 2mm'e sar, ister 4mm'e, ister egzotik coil yap. Mübarek tek kişilik ordu gibi, hem de akması kokması yok.

3. 22mm'lik kit yapamadım :) şimdilik bu klasmanda fx22 üzerine kf mini v3 takarak idare ediyorum. Mini v3 üzerinde iyi aroma alma çalışmalarım devam ediyor, henüz diğerleri kadar tatmin etmedi. Ama mod tarihe adını altın harflerle yazdırır.. Bu kiti, 22mm bir ato ve 20mm 18650 mech mod bulursam ikiye bölebilirim. Ato kolay da 20mm 18650 mech mod bulmak bayağı piyango çıkması gibi bir şey. Bir bulsam, almak için çok düşünmem sanırım.

4. Regüle olarak da ilk setup, Vt75d üzerine yftk flash 4.5s+. Bunun da armed eagle'dan aşağı kalır tarafı yok. Dual coil mtl ile başarılı denemelerim oldu. Şu an mtl fused clapton deniyorum. Ne yaparsam yapayım, başarılı. Sanırım asla satmam. Kalite olarak da, orijinali bundan daha ne kadar iyi olabilir ki dedirtiyor bana. Oringleri bile iyi.

5. Son olarak ikinci regüle ve tek bf setup. Hcigar vtinbox v3 üzeri yftk fev bf1. Bol şişe yedeği, plastik ve hafif gövdesi, görseli, her şeyiyle hem kullanışlı, hem güzel, hem sağlam, hem performanslı bir setup. Bunu da bozmayı düşüneceğimi sanmıyorum. Bir rda'da serine yakın bir buhar alacağımı hiç düşünmezdim.

Brunhilde mtl de yolda. Bakalım o nereye sığacak :unsure:

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
Bu konuyu tekrar hortlatma zamanı gelmiş.

1-2 sene bir ürünle geçmişim olacak kadar buhar tecrübem yok. Ama potansiyel gördüğüm, vedalaşmakta zorlanacağım kitlerimi listeleyim. Maksat hort ya :D

1. Ahşap mekanik Anatolian hit ** ile dome v3 bence çok güzel bir ikili oldular. 24mm'de o ahşapla ultem'in uyumu çok hoşuma kaçarken, modun hafifliği ve pratikliği, atonun aroması da beni kendine bağladı diyebilirim. Özellikle lemon tart, sigma ya da merck vg ile hazırlandıysa şahane oluyor. Ağız şapırdattırır.

2. 23mm kit olarak ion mech ile tila eagle şahane uyum sağladı. Hem düşmana korku, dosta güven veren bir görünümü var :ROFLMAO:, hem de ateşleme olsun, aroma/vurum olsun çok üst seviye. Ayrıca ayaküstü, hiçbir şeyi hiçbir yere koymak zorunda kalmadan doldurabildiğim belki de tek atomizerim bu. Çok kullanışlı kerata, her yola geliyor. İster 2mm'e sar, ister 4mm'e, ister egzotik coil yap. Mübarek tek kişilik ordu gibi, hem de akması kokması yok.

3. 22mm'lik kit yapamadım :) şimdilik bu klasmanda fx22 üzerine kf mini v3 takarak idare ediyorum. Mini v3 üzerinde iyi aroma alma çalışmalarım devam ediyor, henüz diğerleri kadar tatmin etmedi. Ama mod tarihe adını altın harflerle yazdırır.. Bu kiti, 22mm bir ato ve 20mm 18650 mech mod bulursam ikiye bölebilirim. Ato kolay da 20mm 18650 mech mod bulmak bayağı piyango çıkması gibi bir şey. Bir bulsam, almak için çok düşünmem sanırım.

4. Regüle olarak da ilk setup, Vt75d üzerine yftk flash 4.5s+. Bunun da armed eagle'dan aşağı kalır tarafı yok. Dual coil mtl ile başarılı denemelerim oldu. Şu an mtl fused clapton deniyorum. Ne yaparsam yapayım, başarılı. Sanırım asla satmam. Kalite olarak da, orijinali bundan daha ne kadar iyi olabilir ki dedirtiyor bana. Oringleri bile iyi.

5. Son olarak ikinci regüle ve tek bf setup. Hcigar vtinbox v3 üzeri yftk fev bf1. Bol şişe yedeği, plastik ve hafif gövdesi, görseli, her şeyiyle hem kullanışlı, hem güzel, hem sağlam, hem performanslı bir setup. Bunu da bozmayı düşüneceğimi sanmıyorum. Bir rda'da serine yakın bir buhar alacağımı hiç düşünmezdim.

Brunhilde mtl de yolda. Bakalım o nereye sığacak :unsure:
3. şıktaki 2mm mekanik modun üzerine dvarw çok güzel olabilir
denemenizi tavsiye ederim

Üst Alt