• Nikotin aşırı derecede bağımlılık yapan bir kimyasaldır. E-Sigara ürünleri nikotin içerir.

SBTV 01 ŞUBAT 2021 İtibariyle Üye İlanları Bölümünde Önemli Değişiklik

• Konuyu başlatan Koba 
  • Başlangıç tarihi
Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Merhaba,

01.02.2021 itibariyle üye ilanları bölümünde aşağıdaki değişiklikler yapılacaktır.

1-Doğrulanmış Üye'ler dışındaki üyelerimizin ilan verme hakkı ay içerisinde 2 olacaktır.

2-Doğrulanmış Üye'ler için ilan sınırı olmayacaktır.

3-Doğrulanmış Üye'ler stoksuz sıfır ürün ilanı da verebileceklerdir.

4-Doğrulanmış Üye'ler dışındaki üyelerimiz TEK İLAN-TEK ÜRÜN kuralına uygun ilan verebileceklerdir.

5-Doğrulanmış Üye'ler ilanlarında birden çok (azami 6 adet) ürüne aynı ilanda yer verebilecektir.

DOĞRULANMIŞ ÜYE OLMAK İÇİN LÜTFEN BAKINIZ>>>

İyi Forumlar

Koba

Koba 

SBTV
Admin Geo
Ayrıca doğrulanmış üyelerimiz ilan ihtilaflarında vereceğimiz veya oluşturacağımız grubun vereceği kararlara uyacaktır. Aksi durumda doğrulanmış üye hakkını kaybedecektir.

Amacımız kısıtlama, kural koyma değildir. Daha güvenli bir mecra olmak adına öz disiplin geliştirmektir.

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Ayrıca doğrulanmış üyelerimiz ilan ihtilaflarında vereceğimiz veya oluşturacağımız grubun vereceği kararlara uyacaktır. Aksi durumda doğrulanmış üye hakkını kaybedecektir.

Amacımız kısıtlama, kural koyma değildir. Daha güvenli bir mecra olmak adına öz disiplin geliştirmektir.
Acaba akvaryum.com'da ki gibi kısmi de olsa imlasız yazımların önüne geçen bir sistem kurulabilir mi?
En azından baş harf büyük olmalı, nokta işaretinden sonra büyük harf ile başlamalı gibisinden.
Devrim cümleler sabahtan beri talimat yazmam sebepli, maruz görünüz. :)

Haydar

Haydar 

SBTV
Council
Community
Acaba akvaryum.com'da ki gibi kısmi de olsa imlasız yazımların önüne geçen bir sistem kurulabilir mi?
En azından baş harf büyük olmalı, nokta işaretinden sonra büyük harf ile başlamalı gibisinden.
İmlasız yazılım????:unsure:
Devrim cümlelerle bizi okumaya maruz bırakmak gibi mi mesela?

KeaSH07

KeaSH07 

SBTV
Council
Moderatör
Devrik dır o hocam.
Devrim falan siyaset olur konu dışımıza çıkar :)

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Fark ettim, yazdıklarımı ben bile anlamıyorum artık. Ha bu telefon denen bokun akıllı düzeltme şeysine de, tövbe estağfurullah..

Haydar

Haydar 

SBTV
Council
Community
Mars'ın öte tarafından bana sarmaya mı geldin? :)
Sabahtab beri 13 saattir sürekli bir şeyler yapıyorum. Olur öyle 'maddi' hatalar.
Selam verelim dedik.. Hayat bu sana çıktı piyango..🤭

Cümle sonlarına 2 nokta atarım mesala.. Bir çeşit imzadır bu... Devrik yazarım genelde..İmlaya falan da çok takılmam.. Maksat espri olsunnnn...

Türk

Türk 

SBTV
Council
Nation
Selam verelim dedik.. Hayat bu sana çıktı piyango..🤭

Cümle sonlarına 2 nokta atarım mesala.. Bir çeşit imzadır bu... Devrik yazarım genelde..İmlaya falan da çok takılmam.. Maksat espri olsunnnn...
Abi mesleki deformasyon oldu. İmlalı ve düzgün yazmaya çalışırım ama konuşmasını hiç beceremem mesela. Sende ki '..' gibi bende de coin ile biter cümleler :)
Ne bileyim, dil kültürdür.
K yerine Q , V yerine W ve BiR HaRF BüYük BiR HaRF KüÇüK yazılan MSN neslinden beri mücadele ediyorum :)

Haydar

Haydar 

SBTV
Council
Community
Abi mesleki deformasyon oldu. İmlalı ve düzgün yazmaya çalışırım ama konuşmasını hiç beceremem mesela. Sende ki '..' gibi bende de coin ile biter cümleler :)
Ne bileyim, dil kültürdür.
K yerine Q , V yerine W ve BiR HaRF BüYük BiR HaRF KüÇüK yazılan MSN neslinden beri mücadele ediyorum :)
E Allah kolaylık versin ama cep kelime düzeltmelerinde büyük hatalar oluyor.. De ki yanlış gitti mesaj; o zaman belirli bir zaman zarfında düzeltmeye izin veriyor sistem.. kontrol dip edit etmekte fayda var der kaçarım alemlereeeeee.. Hadi by...

Üst Alt